To już piąta edycja OFCY- wspaniałego święta sztuki ulicznej, kuglarstwa, highline'u i muzyki! Cała Oleśnica zamieni się w scenę, na której ponad 50 artystów i artystek z całego świata zagra ponad 30 spektakli i koncertów.
PROGRAM FESTIWALU:
PIĄTEK / 10 sierpnia
15:00 / Wernisaż wystawy fotograficznej, Galeria Brama Wrocławska
15:00 / The Hypnotunez (Ukraina), Rynek
15:30 / Eccentrici Dadarò "Vote for" (Włochy), Rynek
15:45 / Ciro Cavallo Show (Włochy), Rynek
16:30 / Claunódromo "Llévame" (Meksyk), Rynek
16:45 / Elkote "He is not capable" (Hiszpania/Chile), Rynek
17:30 / Murmuyo "¿Quieres ser mi amigo?" (Chile), Pl. Książąt Śląskich
17:30 / 3Kings (Polska), Rynek
18:00 / Matthias Romir "Life is short stories" (Niemcy), Kościół św. Jerzego
18:30 / De Berenis Circus "Between dexterity and disaster" (Włochy/Argentyna), Rynek
18:45 / Soralino "Inbox" (Francja), Pl. Książąt Śląskich
19:45 / Circoncetrique "Respire" (Szwajcaria), Sala Widowiskowa BiFK
19:45 / Pan Ząbek "Wystrzałowy numer" (Polska), Pomnik Ery Kosmicznej
20:00 / Lords of Strut "Family Show" (Irlandia), Duży namiot
20:45 / Tiny Beat "Livelooping Beatbox Show" (Czechy), Pl. Książąt Śląskich
20:45 / The Charming Jay "Smoky Jazz Club" (UK/Korea), Rynek
21:00 / Marcin Ex Styczyński "Fire breathing show" (Polska), Rynek
21:30 / Sapucaiu no Samba (Niemcy), Dziedziniec Zamku
22:00 / Widowisko Fireshow: Azislight (Polska), The Fire Life Theatre (Ukraina), The Lords of fire (Litwa), Amfiteatr
23:00 / 3Kings (Polska), Bar Żongler
SOBOTA / 11 sierpnia
11:00-14:00 / Warsztaty dla dzieci, Amfiteatr
12:45 / Claunódromo "Llévame" (Meksyk), Amfiteatr
14:00 / Wielka parada cyrkowa, Amfiteatr-Rynek
14:30 / 3Kings (Polska), Rynek
15:15 / De Berenis Circus "Between dexterity and disaster" (Włochy/Argentyna), Rynek
15:30 / The Charming Jay "Smoky Jazz Club" (UK/Korea), Pl. Książąt Śląskich
16:00 / Matthias Romir "Schwarz" (Niemcy), Rynek
16:15 / The Hypnotunez (Ukraina), Pl. Książąt Śląskich
16:45 / Murmuyo "Fisura" (Chile), Rynek
17:00 / Ciro Cavallo Show (Włochy), Rynek
17:00 / Circoncentrique "Respire" (Szwajcaria), Sala Widowiskowa BiFK
17:45 / Soralino "Inbox" (Francja), Rynek
17:45 / Claunódromo "Llévame" (Meksyk), Pl. Książąt Śląskich
18:45 / Matthias Romir "Life is short" (Niemcy), Kościół św. Jerzego
18:45 / Eccentrici Dadarò "Vote for" (Włochy), Pl. Książąt Śląskich
18:45 / Elkote "He is not capable" (Hiszpania/Chile), Rynek
19:45 / Tiny Beat "Livelooping Beatbox Show" (Czechy), Rynek
19:45 / Pan Ząbek "Wystrzałowy numer" (Polska), Pomnik Ery Kosmicznej
20:15 / Lords of Strut "Family Show" (Irlandia), Duży namiot
20:45 / Marcin Ex Styczyński "Fire breathing show" (Polska), Rynek
21:30 / Cia El Cruce "Punto y Coma" (Włochy/Hiszpania), plac przed kościołem św. Jerzego
22:00 / Fire Open Stage / Dziedziniec Zamku
23:00 / Slam żonglerski / Duży Namiot
23:30 / Dj Endless & Tiny Beat / Bar Żongler
NIEDZIELA / 12 sierpnia
11:00 / Spacer z przewodnikiem, start: Rynek
11:00-14:00 / Warsztaty dla dzieci, Amfiteatr
12:00 / Eccentrici Dadarò "Vote for" (Włochy), Amfiteatr
13:00 / Trickline'owy Puchar OFCY/ skwer przy ul. Spacerowej
14:15 / Olimpiada Żonglerska, Rynek
14:30 / Matthias Romir "Schwarz" (Niemcy), Pl. Książąt Śląskich
15:00 / Elkote "He is not capable" (Hiszpania/Chile), Rynek
15:45 / Murmuyo "¿Quieres ser mi amigo?" (Chile), Pl. Książąt Śląskich
16:00 / De Berenis Circus "Between dexterity and disaster" (Włochy/Argentyna), Rynek
16:45 / Ciro Cavallo Show (Włochy), Pl. Książąt Śląskich
16:45 / 3Kings (Polska), Pomnik Ery Kosmicznej
17:00 / The Charming Jay "Smoky Jazz Club" (UK/Korea), Rynek
17:15 / Circoncentrique "Respire" (Szwajcaria), Sala Widowiskowa BiFK
17:45 / Soralino "Inbox" (Francja), Rynek
18:00 / The Hypnotunez (Ukraina), Rynek
18:30 / Pan Ząbek "Wystrzałowy numer" (Polska), Pomnik Ery Kosmicznej
18:30 / Matthias Romir "Life is short stories" (Niemcy), Kościół św. Jerzego
18:45 / Claunódromo "Llévame" (Meksyk), Rynek
19:30 / Tiny Beat "Livelooping Beatbox Show" (Czechy), Rynek
20:00 / Lords of Strut "Family Show" (Irlandia), Duży Namiot
20:30 / Cia El Cruce "Punto y Coma" (Włochy/Hiszpania), plac przed kościołem św. Jerzego
20:30 / Marcin Ex Styczyński "Fire breathing show" (Polska), Rynek
21:30 / Notopop (Polska), Dziedziniec Zamku
23:00 / koncert zespołu Bajzel, Bar Żongler
Dla wszystkich gości spoza Oleśnicy przygotowano jak zawsze pole namiotowe tuż u stóp Zamku oraz całą masę food trucków, aby spędzić ten czas nie tylko aktywnie i twórczo, ale i wygodnie!
Wybory samorządowe 2024 - II tura
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?