Grand Prix:
Anna Jabłońska – l. 11 – Zamość;
Kategoria 19+
Nagroda
Urszula Kwiatkowska – Sznerch – nagroda Legnica;
Kategoria 17-19
Nagroda
Kinga Szpunar 17 – nagroda – Wrocław;
Wyróżnienie
Róża Budzińska l. 17 – wyróżnienie – Wrocław;
Elżbieta Kołcz l. 17 – wyróżnienie – Wrocław;
Kategoria 14-16
Nagroda
Paulina Kośmider l. 15 – nagroda – Ujazd;
Wyróżnienie
Franciszek Drozdowski l. 15 – wyróżnienie – Zamość;
Natalia Sudora 15 – wyróżnienie – Wałbrzych;
Ariana Nocoń l. 16. – wyróżnienie – Brynk;
Julia Górska l. 14 – wyróżnienie – Oława;
Dominika Kazimierczak l. 14 – wyróżnienie – Drużbice;
Kategoria 10-13
Nagroda
Julia Trela 12 – nagroda – Legnica;
Judyta Kuduk 12 – nagroda – Zamość;
Martyna Sławicz 13 – nagroda – Przemków;
Wyróżnienie
Norbert Niziński l. 12 – wyróżnienie – Legnica;
Ewelina Zmełty 10 – wyróżnienie – Bielsko Biała;
Julia Zielińska l. 11 – wyróżnienie – Legnica;
Zuzanna Kisiel l.12 – wyróżnienie – Legnickie Pole;
Paulina Kowalska l. 12 – wyróżnienie – Stryków;
Klaudia Maj l. 12 – wyróżnienie – Gliwice;
Gabriela Mindur 13 – wyróżnienie – Legnica;
Dominika Osińska l. 13 – wyróżnienie – Mikołów;
Kinga Wojtaszewska l. 12 – wyróżnienie – Legnickie Pole;
Nadia Stanisławska l. 12 – wyróżnienie – Legnica;
Urszula Balon l. 11 – wyróżnienie – Lubin;
Lilianna Paczuska l. 12 – wyróżnienie – Dąbrowa Górnicza;
Hanna Bartkiewicz l. 11- wyróżnienie – Lubin;
KATEGORIA 6-9
Nagroda
Katarzyna Prodan l. 9 – nagroda – Legnickie Pole;
Klara Cieliczko l. 8 – nagroda – Warszawa;
Maja Kozieł – Nguyen l. 9 – nagroda – Warszawa;
Wyróżnienie
Ignacy Szawurski l. 6 – wyróżnienie – Warszawa;
Adrian Wyc l. 9 – wyróżnienie – Legnickie Pole;
Lourenco Diogo l. 9 – wyróżnienie – Legnickie Pole;
Zuzanna Wieteska l. 7 – wyróżnienie – Stryków;
Agata Sowińska l. 6 – wyróżnienie – Katowice;
Zosia Gniadek l. 8 wyróżnienie – Stryków;
Lena Lada l. 10 – wyróżnienie – Żyraków;
Gabriela Zasada l. 7 – wyróżnienie – Stryków;
Maria Śmigielska l. 7 – wyróżnienie – Katowice;
Marcel Stopyra l. 8 – wyróżnienie – Legnickie Pole;
Katarzyna Jedlińska l. 6 – wyróżnienie – Legnica;
Wojciech Fortuna l. 8 – wyróżnienie – Stryków;
Gosia Zagórska l. 7 – wyróżnienie – Zakopane;
Eryk Brodacz l. 8 – wyróżnienie – Legnica;
Kornelia Kwiatkowska l. 8 – wyróżnienie- Ślesin;
Nagroda Specjalna Dyrektora Szkoły
Nagroda
Kacper Sobczak l. 21 – nagroda – Wyszków;
Wyróżnienie
1 .
Gabrysia Jaroszewska l. 22 – wyróżnienie Bielsko-Biała
Ewa Gil l.23 – wyróżnienie – Bielsko-Biała;
Kategoria zdjęcia
Nagroda
Marek Bachorski l. 11 – nagroda – Legnica;
Wyróżnienie
Michał Nejdek – Białas l.15 – wyróżnienie – Częstochowa;
Marta Wasilewska l. 14 – wyróżnienie – Warszawa;
Kategoria poniżej 6 roku życia
Wyróżnienie
Bartek Rudek l. 5 – wyróżnienie – Woźniki;
Igor Kajfasz i. 4 –wyróżnienie – Woźniki;
Tonia Tarkowska l. 5,5 – wyróżnienie – Poznań;
Wyróżnienie dla najmłodszego uczestnika
Katarzyna Ostafin l. 3,5 – wyróżnienie – Woźniki;
Filip Chajzer o MBTM
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?