Największe szkarady Wałbrzycha. Kamienice jak z horroru, aż skóra cierpnie! Najbrzydsze [ZDJĘCIA]

Kilka dni temu pokazywaliśmy Państwu, jak pięknieją wałbrzyskie kamienice. Chwaliliśmy wspólnoty mieszkaniowe za remonty budynków, no i władze miasta za potężne środki, które przekazały na inwestycje. Dziś pokazujemy te wałbrzyskie kamienice, które pilnie wymagają prac. Oto największe szkarady Wałbrzycha... Zobaczcie w naszej galerii zdjęć najbrzydsze budynki w Wałbrzychu!

ADA

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

22.09.2018, 22:32

Ty nie mieszkaj w to Polityki Zły Ptak co do Własnego Gniazda kala, nie rozumiem jak można dowłasnego gniazda brudzić.

21.09.2018, 17:59

Redakcja portalu nie jest od tego,żeby szukać rozwiązań ani pomagać pozyskiwać środki.Od tego miasto ma prezydenta,który zatrudnia dobrze opłacanych doradców.Te ładne odremontowane miejsca pokazuje sam prezydent a Redakcja nie jest też od prowadzenie jego kampanii wyborczej.

21.09.2018, 17:53

Zdrady to lepiej poszukaj w europarlamencie,gdzie TARGOWICA sra we własne gniazdo.

21.09.2018, 15:34

Realizm jest taki w całej Polsce, ale nikt nie sra do własnego gniazda, to podpada pod zdradę bo się nie kala we własne gniazdo.

21.09.2018, 13:46

Zgadzam się z komentarzem w 100%. Co zmieni ten artykuł? Co pozytywnego wynika z tego, że pokaże się brzydkie oblicze tego miasta? Przecież tam też mieszkają ludzie, którzy na pewno woleliby żyć w innych warunkach. Ośmieszanie i szkalowanie to brak elementarnych podstaw kultury osobistej i dobrego smaku. Dlaczego nie napiszecie o ładnych, odremontowanych miejscach, dlaczego nie poszukacie rozwiązania jak zmienić obecny stan rzeczy, jak pomóc pozyskać środki, wskazać wzorce tego co udało się zrobić i czym można się pochwalić? Bezcelowy artykuł niestety.

21.09.2018, 13:43

Bardzo dobrze,że Redakcja pokazuje też ciemną stronę miasta a nie tylko wodotryski bizantyjskie.Taka jest rola redakcji(każdej) żeby przedstawiać REALIZM.Wizerunek wyidealizowany jest dobry w folderach dla turystów.Brawo Redakcja!

21.09.2018, 13:36

Weźcie się do roboty to nie będą brzydkie. Czas się za nie wziąść A nie tylko gadać.

21.09.2018, 13:34

Wstyd totalny ...! I czym się tu chwalić?

21.09.2018, 13:32

I wszystkie budynki znajdujące się w śródmieściu. .
Żeby śródmieście walbrzycha tak paskudnie wyglądało to jest wstyd. Remontowane są tylko te budynki przy ulicach dla pięknego wyglądu. A w uliczkach jest syf. Budynki same się sypią i odstraszaja ludzi. Weźcie się wkoncu za te budynki i ulice.

21.09.2018, 10:25

Jeszcze ten tytuł śmieszny, chyba nigdy horrorów nie oglądaliście.

21.09.2018, 10:11

Jaki mam sens pokazywania Wałbrzycha od tej najgorszej strony ? każde miasto chwali się czymś pięknym, tylko redaktorzy z Wałbrzycha szkalują swoje miasto. O Wałbrzychu chyba sporo narosło stereotypów, które niszczą to miasto i ludzi, każdy ma obraz nędznego Wałbrzycha przez takich redaktorów. Myślicie że w innych miastach nie ma takich budynków ? to jedźcie na Ołbin we Wrocławiu albo Pragę w Warszawie. ŻENADA !!!!!