Już po raz dziewiąty w świetlicy wiejskiej w Stradomi Dolnej odbyło się spotkanie mikołajkowe, które zorganizowali: rada sołecka, radni, sołtys oraz GOK w Dziadowej Kłodzie.

Uroczystość rozpoczęła się przygotowaniem słodkich ozdób świątecznych na choinkę, którą podarował Stanisław Sęktas. O oprawę muzyczną oraz zabawy ruchowe i konkursy zadbali Ewa i Krzysztof Kazimierczakowie, natomiast o ciasta i inne atrakcje: Renata Jabłońska, Anna Krawczyk, Karolina Kotniewicz, Alina Szerenos, Ewelina Puszman i Kasia Wieloch. Po zabawach i pląsach powitano najbardziej oczekiwanego gościa. Święty Mikołaj przyszedł z workiem pełnym prezentów.

Podziękowania
Sołtys Stradomi Dolnej Renata Jabłońska dziękuje: Marioli i Janowi Pieprz, Ewie Kotniewicz, Annie Krawczyk, Klaudii i Łukaszowi Basińskim, Krzysztofowi Pieprz, Katarzynie Sobieraj, Dominice Krawczyk, Kamilowi Oleksynowi, Dariuszowi Jabłońskiemu, radnym wsi Stradomia Dolna Henrykowi Ciesielskiemu i Piotrowi Kamińskiemu, miejscowym gospodyniom oraz pracownikom GOK.

zdjęcia: GOK Dziadowa Kłoda

Z regionu