Kamila i Bartosz Kamila i Bartosz

(© mat. pras.)

Już w najbliższą sobotę,17 czerwca, o godzinie 19:05 na antenie telewizyjnej Dwójki obejrzymy powtórkę czwartego odcinka teleturnieju „Postaw na milion”. Tym razem do walki o duże pieniądze staną dwie pary, m. in. Katarzyna i Mariusz Lidwin z Krakowa oraz Kamila Bielenin i Bartosz Drożdż z Warszawy. Komu udało się wygrać 25 tys. zł?

Katarzyna i Mariusz są małżeństwem od 17 lat. Mieszkają w Krakowie, gdzie wychowują trójkę dzieci. Swoje pociechy nazywają „olimpijskimi”, ponieważ wszystkie urodziły się w latach, kiedy organizowane były igrzyska. Parę łączy też zamiłowanie do książek.

Z kolei Kamila i Bartosz są przyjaciółmi, którzy poznali się jeszcze w gimnazjum. Ona jest mamą 2,5-rocznego Kajtka. Studiowała mikrobiologię na Uniwersytecie Warszawskim i ogrodnictwo na SGGW. Pracuje jako biolog i sprawuje nadzór nad laboratoriami i stacjami doświadczalnymi. Z kolei Bartosz ukończył prawo na Uniwersytecie Warszawskim i pracuje w swoim zawodzie. Interesuje się quizami. Jest też wielkim fanem szwedzkiej aktorki i tancerki - Alicii Vikander.


© mat. pras.„Postaw na milion” to teleturniej emitowany na antenie TVP2 od 2011 r. i prowadzony przez Łukasza Nowickiego. Jego formuła opiera się na brytyjskim formacie "The Million Pound Drop Live". W programie dwóch graczy staje do gry jako drużyna. Na wstępie dostają tę pulę w gotówce i tylko 8 pytań dzieli ich od wyjścia ze studia z walizką pełną pieniędzy. Uczestnicy walczą o główną wygraną – milion złotych.

Zobaczcie też parę, której udało się wygrać w programie 100 tys. zł:Zobacz też: Dwie pary w "Postaw na milion" [3 odcinek]Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!