Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz 2:2

Mateusz Różański
Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz NA ŻYWO
Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz NA ŻYWO piotr krzyżanowski
Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz 2:2. Legniczanie po dramatycznym meczu jedynie zremisowali z Sandecją Nowy Sącz. Taki wynik mocno komplikuje sytuację Miedzi w tabeli.

Taki przebieg miał ten mecz:

90 min + 3 - Bartków pędzi z piłką. Przymierzył z 25 metrów..... jest 2:2. Trzeba przyznać, że to była piękna bramka.

90 min + 1 - Chrzanowski znów posyła piłkę do siatki, ale wcześniej był na spalonym!

90 min - Sędzia dolicz 4 minuty

88 min - Genialne podanie Madejskiego, Chrzanowski z gracją mija zdezorientowanego i spóźnionego Cabaja po czym spokojnie pakuje piłkę do siatki Sandecji! Miedź prowadzi 2:1!

86 min - Zakrzewski uderza w poprzeczkę!

82 min - Zakrzewski dopada sytuacyjnej piłki na piątym metrze, ale uderzenie niecelne. Błyskawiczna odpowiedź gości, ale strzał równie słaby

80 - Legniczanie wciąż próbują, ale nie potrafią sforsować szczelnej defensywy gości

78 min - Świetna akcja Miedzi, ale górą znów obrona gości

74 min - Łobodziński uderza z dystansu, obok bramki niestety

69 min - Gra po raz kolejny wróciła do środka pola

59 min - Inicjatywa coraz częściej po stronie Miedzi Legnica, Kibice domagają się zwycięstwa

53 min - Szczepaniak był sam na sam z bramkarzem, mógł zrobić z piłką wszystko i zrobił - uderzył obok bramki!

51 min - Szczepaniak uderza głową, ale znów górą Cabaj

ZDJĘCIA z meczu możecie oglądać TUTAJ

49 min - Wołczek pędzi prawą stroną, uderza, ale Cabaj z największym trudem wybija piłkę na róg

46 min - Wracamy na murawę

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. MIEDŹ LEGNICA - SANDECJA NOWY SĄCZ 1:1. WRACAMY ZA KWADRANS.

44 min - Kolejna świetna akcja Miedzi, ale wciąż bez bramki!

42 min - Fantastyczna okazja Miedzi! Uderza Burkhardt z 18 metrów, piłka trafia do Szczepaniaka, który ma otwartą drogę do bramki, ale ten uderza tuż obok słupka!

35 min - Łobodziński faulowany 30 metrów od bramki gości. Okazja dla Miedzi. Do piłki podchodzi Burkhardt, wrzuca... broni Cabaj

33 min - Uderzenie głową jednego z zawodników Miedzi... nad bramką

30 min - Pół godziny gry za nami. Teraz najwięcej dzieje się w środku pola. Szkoda, bo kibice coraz głośniej domagają się kolejnego trafienia

27 min - Daniel Tanżyna zobaczył żółtą kartkę za faul taktyczny

25 min - Kontra gości i mamy kolejny rzut rożny w tym spotkaniu. Ale na szczęście dla Miedzi bez uderzenia na koniec

22 min - Zakrzewski do Łobodzińskiego i... rożny

20 min - Rożny dla Sandecji. Ale od bramki zacznie Bledzewski

18 min - Chwila przerwy. W środku boiska leży jeden z zawodników Sandecji

15 min - Kiełpiński dorzuca, ale za głęboko!

13 min - Cóż za odpowiedź Miedzi! Bartoszewicz dopada bezpańskiej piłki na dwudziestym metrze, huknął jak z armaty i mamy remis! 1:1!

12 min Rożny dla Miedzi

10 min - Kontra Sandecji, ale skończyło się na uderzeniu w jednego z zawodników Miedzi

6 min - Kombinacyjna akcja Miedzi i... piłka w siatce! Niestety wcześniej sędzia zauważył, że Zakrzewski był na spalonym. Miedź-Sandecja, nadal 0:1

5 min - Już w pierwszej akcji Sandecji dało się zauważyć brak Zasady i Midzierskiego. Obaj pauzują za kartki.

3 min - Z wolnego podaje Mójta, fantastycznie na nogę Margola i ten umieszcza piłkę w siatce! Goście prowadzą!

2 min - Rzut wolny dla gości. Do bramki około 30 metrów

2 min - Legniczanie agresywnie od pierwszych sekund spotkania

1 min - Rozpoczyna Sandecja

Miedź na niebiesko, Sandecja w tradycyjnych, czarno-białych strojach.

Lada moment piłkarze pojawią się na murawie.

Za 10 minut zaczynamy. Porywisty wiat i ulewne deszcze połączone z gradem już pożegnały Legnicę. Zapowiada się ciekawy mecz. Trybuny powoli się wypełniają.

Wracamy po zimie do piłkarskiej Legnicy. Dziś Miedź zmierzy się z Sandecją.

Składy obu drużyn:
Miedź: Bledzewski - Wołczek, Tanżyna, Woźniczka, Kiełpiński, Bartoszewicz, Burkhardt, Szczepaniak, Szymański, Łobodziński, Zakrzewski.
Sandecja: Cabaj - Makuch, Bartków, Cicman, Mójta, Bębenek, Nather, Margol, Grzeszczyk, Frańczak, Fałowski.

– Podchodzimy do tego meczu z dużą wiarą w zwycięstwo. Jesteśmy dobrze przygotowani, zespół bardzo ciężko pracuje na treningach, a to musi się przełożyć na wynik – mówi trener Adam Fedoruk.

Sandecja w tabeli I ligi zajmuje szóste miejsce z dorobkiem czterech punktów więcej od Miedzi. Zespół z Nowego Sącza na inaugurację rundy wiosennej niespodziewanie pokonał aspirujący do gry w ekstraklasie GKS Katowice.