Miedź Legnica 6 - 0 Czarni Żagań

W ostatnim spotkaniu Miedź ograła Bałtyk Gdynia 2:0
W ostatnim spotkaniu Miedź ograła Bałtyk Gdynia 2:0 Piotr Krzyżanowski
Miedź Legnica rozgromiła czarnych Żagań 6:0. Zobacz jaki przebieg miał ten mecz.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 16:00.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU MIEDŹ - CZARNI

Miedź Legnica: 1. Bledzewski, 20 Zasada, 8. Gawlik, 21. Mowlik, 5. Woźniczka, 27. Madejski, 10. Nowacki, 11. Hempel, 13. Zakrzewski, 23. Grzegorzewski, 17. Zieliński
Trener: Bogusław Baniak

Czarni Żagań: 1. Przeździęk, 3. Felix, 10. Burski, 13. Dorobek, 7. Flejterski, 22. Galuś, 17. Horubała, 9. Katerla, 8. Kłak, 16. Kononowicz, 11. Wróbel
Trener: Janusz Kudyba

Sędziowie za kilka minut rozpoczną spotkanie.

W przerwie meczu na naszej stronie będzie można obejrzeć pierwsze zdjęcia z tego spotkania.

Pierwszy gwizdek, rozpoczynają legniczanie.

1 min - Nowacki dośrodkowuje z lewej strony, ale nikt nie zamykał akcji

3 min - Czarni ostro w obronie, mimo to legniczanie usiłują dostać się w pole karne gości

5 min - Grzegorzewski do Nowackiego ... za długie podanie, rozpoczną Czarni

7 min - Nowacki do Grzegorzewskiego, ten główkuje i .... GOOL !!!. Przy strzale zawodnik Miedzi zderzył się z bramkarzem gości. Wyglądało to groźnie, ale Miedź już w komplecie świętuje pierwszą bramkę. Gol padł po gigantycznym błędzie defensywy Czarnych.

11 min - Nowacki otrzymuje piłkę na linii pola karnego, dogrywa do Madejskiego, ale niestety defensorzy okazują się lepsi

13 min - Rożny dla legniczan. Dośrodkowuje Nowacki, ale golkiper gości wybija

14 min - Madejski uderza ... ponad bramką, ale trzeba go pochwalić za próbę. Widać, że legniczanie będą walczyć dziś o wysoki wynik. W ataku goście praktycznie nie istnieją

16 min - Nowacki złapany na spalonym

18 min - Czarni zamknięci na własnej połowie

19 min - Pierwsza zmiana w Miedzi. Garuch pojawia się za Grzegorzewskiego. Widać, że starcie z bramkarzem gości, przy akcji po której padła bramka, było szczególnie bolesne dla Grzegorzewskiego.

21 min - Rożny dla Miedzi - Garuch krótko rozegrał z Nowackim. Uderzenie, ale bez bramki, dobija Garuch ... kolejny rożny. Piłkę uderza głową Zakrzewski .... GOOL 2:0 dla Miedzi

24 min - Żółta karta dla Dorobka

25 min - Madejski uderza ... GOOL !!! 3:0 dla Miedzi. Legniczanie urządzili sobie prawdziwy festiwal strzelecki.

28 min - Miedź nadal atakuje. W drużynie gości wszyscy grają teraz na jednej pozycji - obrońca.

29 min - Rożny dla Miedzi ... wynik bez zmian. Miedź pewnie prowadzi 3:0

31 min - Kolejny rożny. Do piłki podchodzi Garuch ... piłka przelatuje przez ręce bramkarza i defensorzy Czarnych wybijają ją jak najdalej od własnej bramki

33 min - Czarni dostali się na połowę Miedzi i nawet wywalczyli rzut rożny, ale obrońcy Miedzi pewnie wybijają

35 min - Janusz Kudyba szykuje zmianę ... Syamin zastąpi Przeździęka. Nie często widzi się żeby po pół godziny gry trener zmieniał bramkarza, który nie jest kontuzjowany.

38 min - Groźnie pod bramką Miedzi, ale przytomne wyjście Bledzewskiego ratuje legniczan przed utratą bramki.

41 min - Legniczanie złapani na pozycji spalonej, piłka dla gości

44 min - W końcówce Czarni nieco wyszli z obrony, ale to Miedź nadal zdecydowanie przeważa

44 min - Madejski huknął jak z armaty, ale piłka przeleciała nad poprzeczką bramki gości

45 min - Znakomita piłka do Zakrzewskiego, ten położył bramkarza, uderza .... GOOOOL 4:0 dla Miedzi

Koniec pierwszej połowy, do usłyszenia za kwadrans.

Rozpoczynamy drugą połowę

47 min - Miedź nadal atakuje. Czarni już chyba myślami są w drodze do domu

50 min - Legniczanie usiłują atakować prawa stroną, ale jak na razie defensywa gości radzi sobie z ich naporem

54 min - Legnicka obrona zaspała i Burski wyszedł sam na sam z Bledzewskim, ale golkiper Miedzi popisał się znakomitą interwencją

57 min - Zakrzewski sam, uderza, piłką minimalnie obok bramki

59 min - Za Zielińskiego wchodzi Paszliński

60 min - Zmiany w drużynie czarnych, Katerle zastępuje Szuszkiewicz

64 min - Mecz się wyrównał, Czarni coraz częściej zapuszczają się w pole karne Miedzi

66 min - Fenomenalna akcja. Seria podań pomiędzy ofensorami Miedzi, piłka trafia do Paszlińskiego i ten spokojnie umieszczą ją w siatce. 5:0 dla Miedzi. Bramka z serii "Stadiony Świata"

69 min - Zmiany w obu zespołach. U Czarnych za Felixa wchodzi Bednarczyk, w Miedzi Madejskiego zastępuje Kajca. Po zmianie legniczanie źle rozegrali rzut wolny i piłkę przejęli goście

72 min - Nowacki uderza, ale broni Syamin

75 min - Nowacki przed kolejną szansą, ale uprzedzili go obrońcy z Żagania

78 min - GOOOOL Kajca znakomicie podaje do Zakrzewskiego, a ten z dwóch metrów umieszcza piłkę w siatce. Miedź prowadzi 6:0

81 min - Horubała otrzymuje żółtą kartę, a kibice domagają się kolejnych trafień Miedzi

83 min - Nowacki złapany na spalonym. Zmiana w Miedzi. Grittner pojawia się za Gawlika

85 min - Bezsilni zawodnicy Czarnych myślą już chyba tylko o tym żeby zejść do szatni

86 min - Garuch zobaczył żółtą kartkę

89 min - Nowacki uderza ... nad bramką, mimo to brawa za próbę

Sędziowie kończą ten nierówny pojedynek. Miedź wygrywa z Czarnymi 6:0