Miedź Legnica 2-1 Arka Gdynia

Mateusz Różański
Miedź Legnica - Arka Gdynia NA ŻYWO
Miedź Legnica - Arka Gdynia NA ŻYWO piotr krzyżanowski
Miedź Legnica - Arka Gdynia NA ŻYWO. Miedź Legnica wzięła rewanż na Arce Gdynia za mecz Pucharu Polski i tym razem wygrała w starciu o ligowe punktu 2:1.

Oto jaki przebieg miał ten mecz:

KONIEC MECZU. Miedź 2:1 Arka

84 min - Groźne uderzenie jednego z piłkarzy Arki, na szczęście obok bramki

80 min - Bartoszewicz faulowany we własnym polu karnym, chwila przerwy w meczu

72 min - Madejski dośrodkowuje na głowę Midzierskiego, ten zgrywa piłkę do Szczepaniaka, a ten w końcu zdobywa upragnioną bramkę! Jest 2:1 dla Miedzi!

67 min - Kolejna próba Szczepaniaka i kolejny raz obok bramki

64 min - Świetne dośrodkowanie Łobodzińskiego, ale Szczepaniak zamiast do bramki posłał piłkę tuż obok niej

57 min - Madejski huknął jak z armaty, ale ofiarnie broni jeden z defensorów gości

55 min - Łobodziński dośrodkowuje... prosto w dłonie bramkarza gości

50 min - Świetna, kombinacyjna akcja gości, Rzuchowski zupełnie niepilnowany dostaje świetne podanie i mocnym uderzeniem doprowadza do remisu. Jest 1:1

48 min - Mocne uderzenie Kasperkiewicza... nad bramką

46 min - Ruszamy z drugą połową

KONIEC I POŁOWY

To najdziwniejsza bramka jaką widział ten stadion! Po dośrodkowaniu Madejskiego piłka odbija się od bramkarza i po zamieszaniu w polu karnym ląduje w siatce. Sędzia liniowy podniósł jednak chorągiewkę! Sędziego głównego otoczył szpaler piłkarzy Miedzi. Arbiter nie potrafił się od nich odgonić. W końcu mógł się skonsultować z liniowym. Po kilkudziesięciu sekundach wskazał na środek boiska! Kibice mogli świętować zdobycie bramki!

45 min - Rożny dla gości i kontra Miedzi. Faul na Szczepaniaku i wolny dla Miedzi. Około 30 metrów do bramki. Do piłki podchodzi Madejski... gol!

44 min - Żółta kartka dla Wojowskiego za faul na Łobodzińskim

35 min - Kasperkiewicz głową... bez bramki!

31 min - Uderza Bartoszewicz... bez bramki

30 min - Kolejna zmiana u gości. Tomasika zastępuje Aleksander

26 min - Wojowski zastępuje kontuzjowanego Cienciałę

23 min -Żółta kartka dla Wołczka za faul na własnej połowie

22 min - Szwoch uderza głową... nad bramką

21 min - Sporo gry w środku pola. Na razie nie można wskazać drużyny dominującej

19 min - Kibice jednej i drugiej drużyny nie szczędzą sobie "uszczypliwości". W sektorze gości spora grupa kibiców w trykotach Zagłębia Lubin

17 min - Rożny dla Miedzi

12 min - Świetna akcja Miedzi! Zasada do Szymańskiego, a ten.. prosto w bramkarza!

10 min - Znów Arka, ale znów górą golkiper Miedzi

8 min - Atak gości, uderza Ślusarski, ale pewnie Bledzewski. Było groźnie!

6 min - Legniczanie znów atakują, ale wciąż bez strzału w światło bramki

3 min - Kolejna akcja legniczan, ale Szczepaniak zagrywa ręką w polu karnym przeciwnika

1 min - Uderzenie legniczan... obok bramki

Zaczynamy! Rozpoczyna Arka!

Nad Legnicą zachodzi słońce, lada chwila piłkarze pojawią się na murawie.

Składy obu drużyn:
Miedź: Bledzewski - Wołczek, Midzierski, Woźniczka, Zasada, Kasperkiewicz, Bartoszewicz, Łobodziński, Madejski, Szczepaniak, Szymański

Arka: Szromik - Budka, Cichocki, Cienciała, Pruchnik, Radzewicz, Rzuchowski, Ślusarski, Sobieraj, Szwoch, Tomasik.

Mecz rozpocznie się o godzinie 19.30 na stadionie im. Orła Białego. Naszą relację NA ŻYWO z tego spotkania rozpoczniemy kwadrans przed pierwszym gwizdkiem.

– Zagramy z zespołem, który bardzo dobrze znamy. Będziemy dobrze przygotowani i postaramy się o rewanż za porażkę w Pucharze Polski – mówi Adam Fedoruk, trener Miedzi.