Miedź Legnica 2 - 0 Bogdanka Łęczna

mr
Piotr Krzyżanowski
Podopieczni Bogusława Baniaka wygrali na inaugurację I ligi mecz z Bogdanką Łęczna 2:0.

Oto przebieg meczu:

Koniec meczu! Miedź wygrywa 2:0!

PIŁKARZA MECZU WYBIERAMY TUTAJ

Cały stadion śpiewa, dawno nie było takiego dopingu w Legnicy

ZDJĘCIA Z MECZU MOŻECIE JUŻ OGLĄDAĆ TUTAJ

90 min - Kamil Hempel wywalczył rzut wolny na połowie przeciwników

89 min - Żółta kartka dla Kasperkiewicza

88 min - Grzegorzewski dopada piłkę na jedenastym metrze, uderza ... GOOOOOOOL!!!!!!! 2:0 dla Miedzi

85 min - Lenkiewicz za Szymańskiego

83 min - Szansa gości, ale piłkę łapie Bledzewski

80 min - Hempel za Madejskiego

79 min - Madejski do Grzegorzewskiego, a ten uderza w słupek!

74 min - Zakrzewskiego zastępuje Retlewski

73 min - Łuszkiewicz genialnie do Szymańskiego, niestety w starciu z Prusakiem zabrakło zimnej krwi

70 min - Bledzewski znów wypuszcza się przed pole karne, raz jeszcze ratują go obrońcy

68 min - Najlepsza okazja dla gości, Grzegorzewski traci piłkę na własnej połowie, Szałachowski staje oko w oko z Bledzewskim, ale uderza tuż obok słupka legnickiej bramki

67 min - Uderzenie gości, ale broni Bledzewski, tylko rożny

66 min - Łuszkiewicz urządził sobie rajd lewą stroną boiska i wywalczył rzut rożny

65 min - Madejski uderza z dystansu ... nad bramką

63 min - Rożny dla Miedzi, wcześniej Grzegorzewski był blisko pokonania Prusaka

62 min - Raz jeszcze Madejski do Zakrzewskiego, ale ten minimalnie mija się z piłką, szybka kontra gości rozbija się o obronę Miedzi. Mecz nabiera rumieńców

59 min - Wolny dla Miedzi w środku pola

56 min - Madejski do Zakrzewskiego, a ten się nie myli i głową zdobywa pierwszą bramkę!!! GOOOOOOL !!! 1:0 dla Miedzi

55 min - Rożny dla Miedzi, nic z niego nie wynika

54 min - Szansa dla gości, na szczęście obrona Miedzi wybija piłkę

50 min - Spokojny początek drugiej połowy

47 min - Grzegorzewski głową ... za lekko

46 min - Rozpoczynamy II połowę meczu

KONIEC I POŁOWY

45 min - Ostatnia szansa w tej połowie dla Miedzi, wolny tuż zza pola karnego gości. Znakomicie uderza Madejski, niestety tuż obok słupka.

45 min - Fantastyczna szansa Miedzi, ale Zakrzewski nie trafia głową z dwóch metrów

Sędzia dolicza 2 minuty

44 min - Rzut rożny dla gości ... od bramki zacznie Bledzewski

41 min - Żółta kartka dla Szałachowskiego

38 min - Szymański do Zakrzewskiego, ten sam na sam ... spalony!

36 min - Błyskawiczna odpowiedź gości, świetne uderzenie Szałachowskiego, ale jeszcze lepiej Bledzewski, który wyciągnął się jak struna i zbił piłkę na bok

35 min - Kolejna groźna akcja Miedzi, ale Pruska pewnie chwyta dośrodkowanie Madejskiego

33 min - Rożny dla gości ... nic z niego nie wynika

32 min - Ben Starosta zobaczył żółtą kartę za faul w środku pola

31 min - Bledzewski wyszedł wysoko, ale w porę wrócił na bramkę

29 min - Okazja gości, ale Ropiejko tylko w boczną siatkę

Krótka przerwa na uzupełnienie płynów, nie jest to częsty widok

26 min - Szymański znakomicie do Zakrzewskiego, niestety zabrakło kilku centymetrów

24 min - Zasada wywalczył rzut wolny tuż zza pola karnego, szansa dla Miedzi. Znakomicie uderza Łuszkiewicz, ale broni Pruska, mogło być 1:0

22 min - Szymański uderza obok lewego słupka bramki strzeżonej przez Prusaka

22 min - Groźna akcja gości, na nasze szczęście uderzenie nad bramką

20 min - Peśir uderza ... w trybuny

19 min - Łuszkiewicz uderza z 30. metrów, za wysoko

17 min - Woźniczka w pole karne gości ... za głęboko

15 min - Kwadrans gry za nami, jak na razie przeważa Miedź

13 min - Aut dla Miedzi na wysokości pola karnego Bogdanki

11 min - Szymański faulowany i wolny dla Miedzi, Łuszkiewicz pokusił się o uderzenie ... rzut rożny

10 min - Rzut rożny dla Miedzi ... nic z niego nie wynika

7 min - Zamieszanie w polu karnym Bogdanki, Grzegorzewski uderza .... GOOOOL!!! Jednak nie uznany! Sędzia wcześniej odgwizdał spalonego!

5 min - Wolny dla Miedzi w środku pola

3 min - Wolny dla gości, spod linii autu, ale bez zagrożenia pod bramką Miedzi

2 min - Madejski do środka, tam przewrotką próbował Grzegorzewski, ale nie trafił dobrze w piłkę

1 min - Zaczyna Bogdanka