Legnicka Miedź przegrała na własnym boisku z tyskim GKS-em 1:2.

Miedź: Bledzewski, Starosta, Paszliński, Woźniczka, Zasada, Gawlik, Nowacki, Garuch, Madejski, Hempel, Zakrzewski

GKS: Struski, Balul, Kopczyk, Masternak, Lesik, Małkowski, Szczęsny, Bizacki, Kupczak, Babiarza Malicki

Za kilka minut rozpoczynamy to arcyważne spotkanie

Pierwszy gwizdek sędziego

1 min - Madejski z piłką w polu karnym gości, ale wyjaśniają obrońcy

3 min - Kiks obrońcy Miedzi, na szczęście Bledzewski jest na posterunku

5 min - Hempel w pole karne ... wcześniej był na spalonym

7 min - Moment gry w środku pola, ale mecz rozgrywany jest w szybkim tempie, co może zwiastować nie małe emocje

9 min - Nowacki przejął piłkę i uderzył z ponad 20 metrów, ale za słabo, żeby zaskoczyć Struskiego

10 min - Uderza Szczęsny, Bledzewski nie chwyta łatwej piłki! Futbolówka trafia pod nogi Malickiego ... niestety, ale ten bez problemów umieszcza ją w siatce. Miedź przegrywa 0:1

14 min - Uderzał Babiarz, na szczęście niecelnie. Martwi sporo strat po stronie legniczan

17 min - Kolejna akcja goście po stracie piłki

17 min - Okazja Miedzi, ale strzał Garucha broni Struski

19 min - Wszyscy piłkarze goście na własnej połowie, Miedź w ataku, ale z kolejnej akcji nic nie wychodzi

20 min - Uderza Szczęsny ... prosto w obrońców

22 min - Szczęsny do Babiarza, ten uderza ... nad bramką. Całą akcję rozpoczęła kolejna strata Starosty

25 min - Szansa na kontrę Miedzi, ale Madejski gubi piłkę

25 min - Rożny dla Miedzi ... tragicznie wykonany przez Madejskiego. Legniczan czeka poważna rozmowa z trenerem Baniakiem w czasie przerwy

27 min - Hempel biegł z piłką 30 metrów, po czym wyszedł z nią za linię końcową

29 min - Szczęsny uderzył z ostrego kąta obok bramki

30 min - Szczęsny uderza zza pola karnego ... gol. Miedź przegrywa już 0:2

32 min - Uderza Nowacki ... tylko rzut rożny

34 min - Na trybunie C pojawia się olbrzymia flaga pokrywająca cały sektor

35 min - Aut dla Miedzi

37 min - Jeżeli podopieczni Bogusława Baniaka nie zdobędą choć jednej bramki w tej połowie, o dobry wynik będzie niezwykle ciężko

37 min - Znakomita kontra legniczan, ale strzał Madejskiego broni Struski

40 min - Wrzutka w pole karne, ale nie ma kto zamknąć akcji i od bramki zacznie Struski

40 min - Wolny dla gości do bramki około 35 metrów ... prosto w nogi w obrońców

41 min - Uderza Babiarz ... mogło być 0:3, ale broni Bledzewski

43 min - Wolny dla Miedzi, ale Starosta łatwą piłkę posyła wprost w ręce bramkarze gości

45 min - Kolejny rzut wolny dla legniczan. Do bramki około 35 metrów. Uderza Garuch ... prosto w mur

Koniec pierwszej połowy. Miedź 0:2 GKS. Jakieś pozytywy? Widowiskowy doping kibiców Miedzi. Podopieczni Bogusława Baniaka zagrali tę połowe zupełnie bez pomysłu. Do usłyszenia za kwadrans

Na boisku pojawił się Grzegorzewski. Zastąpił Zakrzewskiego

46 min - Akcja gości, ale ponad bramką głową uderzał Malicki

47 min - Nowacki uderza ... broni Struski. Ależ było blisko

49 min - Grzegorzewski fauluje w środku pola. Piłka dla gości

51 min - Wolny dla legniczan

53 min - Madejski wywalczył rzut rożny ... z którego jednak nic nie wychodzi

55 min - W porównaniu z pierwszą połową gra Miedzi niewiele się zmieniła. Wprawdzie częściej jesteśmy na połowy rywali, jednak nie przynosi to absolutnie żadnych efektów

57 min - Hempel fauluje. Piłka dla gości

58 min - Rzut rożny dla gości

59 min - Wreszcie niezła akcja Miedzi, mamy rzut rożny ... przy piłce już są goście

60 min - Madejski uderza ... obok bramki

61 min - Garuch fauluje w środku pola. Żółta kartka dla niego

63 min - Schodzi Hempel. Pojawia się za niego Kajca

65 min - Rzut rożny dla Miedzi

66 min - Niezła akcja gości. Na szczęście strzał Małkowskiego obok bramki

67 min - Nowacki pędzi z piłką, dośrodkowuje ... za lekko. Kolejna niewykorzystana okazja

68 min - Kolejny róg dla Miedzi ... kolejny raz wyjaśniają defensorzy gości

69 min - Raz jeszcze róg i raz jeszcze piłka pod nogami tyszan

70 min - Madejski uderza ... obok bramki. Rośnie przewaga Miedzi, niestety nic z tego nie wynika

73 min - Jedno z niewielu uderzeń gości w tej połowie. Niezbyt groźne, mimo to Bledzewski nie jest w stanie złapać piłki

73 min - Przepiękne uderzenie napastnika GKS-u. Piłka odbija się od poprzeczki i na nasze szczęście nie wpada do bramki

75 min - Kwadrans do końca spotkania. Pojedyncze osoby już opuszczają stadion

77 min - Schodzi Garuch, a w jego miejsce pojawia się Zieliński

80 min - Zółta kartka dla Paszlińskiego za zagranie ręką

81 min - Kibice domagają się karnego za zagranie ręką w polu karnym przez jednego z defensorów gości. To już druga taka sytuacja. Kończy się na rzucie rożnym, które legniczanie tradycyjnie już nie wykorzystują

82 min - Kolejny rożny. Nadal Miedź przegrywa 0:2

84 min - Zmiana w drużynie gości. Łączek wchodzi za Szczęsnego

86 min - Okazja dla Miedzi. Wolny z nieco ponad 20 metrów ... uderza Kajca. Struski odbija piłkę w bok. Dobija Zieliński ... GOOOOL!!! Pierwsza bramka Miedzi w tym meczu

90 min - Sporo gry w środku pola. Goście starają się nie dopuścić Miedzi we własne pole karne

Sędzia doliczył 4 minuty

92 min - Woźniczka uderza panu Bogu w okno. Zmiana u gości. Za Bizackiego wchodzi Czupryna

93 min - Rożny dla Miedzi

93 min - Folc wchodzi za Malickiego

94 min - Wolny dla Miedzi 35 metrów. To już ostatnia okazja .... Kajca wysoko nad bramką.

Miedź poległa 1:2. Ciekawe były tak naprawdę tylko końcowe minuty. Cóż więcej można powiedzieć, szkoda straconych punktów

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0