Miedź Legnica 1 - 0 Chojniczanka Chojnice

mr
Podopiecznych Bogusława Baniaka wygrali dziś na własnym stadionie z piątą siłą II ligi - Chojniczanką Chojnice.

Nie zabrakło emocji, nie tylko tych piłkarskich. W ostatnich minutach cały stadion ucichł po tym jak kontuzji nabawił się jeden z piłkarzy drużyny gości.

Bramkę na wagę kompletu punktów zdobył Jakub Grzegorzewski

Oto jaki przebieg miał ten mecz:

KONIEC MECZU, MIEDŹ WYGRYWA Z CHOJNICZANKĄ 1:0

Kolejna szansa Miedzi, ale Zakrzewski nie sięga piłki

Za kilka sekund sędzia powinien zakończyć mecz. Miedź prowadzi 1:0

Uderza Zakrzewski ... tylko róg

Ambulans na sygnale opuszcza stadion. Mamy nadzieję, że to nic groźnego. Sędzia wznawia mecz

Mecz nam się przedłuża, karetka wciąż jest na murawie.

92 min - Jeden z piłkarzy Chojniczanki ucierpiał w starciu z zawodnikiem Miedzi. Karetka musi wjechać na murawę. Cały stadion zamarł

90 min - Sędzia dolicz 5 minut. Żółta kartka dla Piotra Madejskiego

87 min - KARNY DLA MIEDZI, wykonuje Grzegorzewski !!! GOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!!! Miedź prowadzi 1:0. Krakowiak faulował jednego z legniczan we własnym polu karnym za co ujrzał żółtą kartkę, a sędzia podyktował rzut karny

83 min - Posmyk zobaczył żółtą kartkę za dyskusje z arbitrem liniowym

83 min - Nowackiego zastępuje Zakrzewski

81 min - Lenkiewicz do Garucha, ten uderza .... obok bramki!

79 min - Uderza Grzegorzewski, ale broni Krakowiak! Nadal 0:0

77 min - Genialne podanie Madejskiego do Grzegorzewskiego, ale ten mija się z piłką!

74 min - Uderza Atanockowić ... kilka centymetrów od prawego słupka bramki Miedzi. Było groźnie! Zmiana także w Miedzi. Lenkiewicz wchodzi na murawę, a opuszcza ją Kamil Hempel

71 min - Rożny do Chojniczanki ... piłka w rękach Bledzewskiego. Kaśnikowski wchodzi za Trojanowskiego, to już trzecia zmiana w drużynie gości

68 min - Okazje dla Miedzi, ale za każdym razem górą obrońcy gości

65 min - Kolejna zmiana u gości. Kaźmierowski wchodzi za Kacpra Tatarę

63 min - Kolejny faul i szansa dla Miedzi. Do bramki gości około 25 metrów. Uderza Madejski .... broni Krakowiak, ale róg dla Miedzi

62 min - Tatara fauluje w środku pola po raz kolejny

60 min - Zmiana w Chojniczance. Za Gogola pojawia się Wasikowski

59 min - Kolejna akcji gości, ale Bledzewski szybszy od Krystiana Pieczary

55 min - Rożny dla Miedzi ... od bramki zacznie Krakowiak

53 min - Chojniczanka bliska zdobycia bramki, strzał jednego z napastników minimalnie mija legnicką bramkę

52 min - Sporo gry w środku pola i mało strzałów na początku drugiej połowy

49 min - Uderza Trojanowski, ale piłka zamiast w kierunku bramki to poleciała na aut

47 min - Uderza Pieczara, ale za lekko

ZDJĘCIA Z MECZU MOŻECIE JUŻ OGLĄDAĆ TUTAJ

46 min - Zaczynamy drugą połowę

45 min + 2 - Rożny dla gości, z którego nic nie wynika. Koniec pierwszej połowy. Jest 0:0. Do usłyszenia za kwadrans

45 min - Sędzia dolicza 2 minuty do pierwszej połowy

42 min - Rzut wolny dla gości, do bramki Bledzewskiego około 40 metrów. Kombinacyjnie goście rozegrali ten stały fragment, na szczęście zabrakło im wykończenia. Na tablicy świetlnej nadal wynik 0:0

40 min - Jeden z obrońców Chojniczanki ewidentnie zagrał ręką w polu karnym, ale sędzia zdaje się tego nie widzieć

38 min - Madejski uderza z 35 metrów, ale piłka mija bramkę

37 min - Żółta kartka dla Trojanowskiego za dyskusje z arbitrem

35 min - Groźnie pod bramką Miedzi, ale gościom na szczęście brakuje wykończenia

33 min - Podaje Zasada, Nowacki główkuje, ale tylko rożny z którego na dodatek nic nie wynika

31 min - Garuch do Nowackie, ten uderza, ale raz jeszcze górą defensywa gości

27 min - Sporo błędów po obu stronach, przez co spadło tempo meczu

25 min - Zacznie Bledzewski, Krystian Pieczara był na spalonym

22 min - Pierwsza zmiana w Miedzi. Za Szewczuka pojawia się Marcin Garuch

20 min - Fantastyczna akcja legniczan. Hempel do Grzegorzewskiego, ale ten uderza w obrońcę i nadal bez bramki

19 min - Tatara fauluje Woźniczkę w środku pola. Sędzia pokazał za to żółtą kartkę

17 min - Tatara faulowany w środku pola

15 min - Madejski znakomicie do Szewczuka, ale napastnika Miedzi ubiegł Krakowiak

14 min - Kolejna akcja gości i raz jeszcze górą defensywa Miedzi

12 min - Nowacki uderza z 30 metrów ... rożny dla Miedzi

11 min - Trojanowski fauluje Zasadę, jednak sędzia nie pokazuje kartki. Szybka akcja Miedzi, Szewczuk został jednak na spalonym

9 min - Hempel radzi sobie z obrońcami, podanie do Szewczuka ... niestety zabrakło kilku centymetrów

8 min - Rożny dla Miedzi ... piłka była bita zbyt nisko i akcja gości

7 min - Akcja gości zatrzymuje się na defensywie Miedzi. Mogło być groźnie

5 min - Tym razem piłka dla Miedzi w środku pola. Po dwóch szybkich akcja na początku spotkania gra przeniosła się do środka pola

4 min - Od autu na połowie Miedzi zaczną goście

2 min - Szybka odpowiedź gości, uderza Trojanowski, ale nad bramką

1 min - Rozpoczynają gospodarze. Znakomita okazja Grzegorzewskiego "na dzień dobry", ale piłkarz Miedzi huknął nad bramką w sytuacji sam na sam z Krakowiakiem

Piłkarze pojawili się już na murawie.

Zanim sędzia zagwiżdże po raz pierwszy czekamy na wasze typy wyników w komentarzach.

Przy kasach widać nawet było kilkudziesięciu fanów drużyny przyjezdnej.

Kibice powoli zapełniają stadion. Do pierwszego gwizdka jest jeszcze kwadrans, zatem kto może niech przychodzi na stadion.

Chojniczanka Chojnice: Krakowiak - Gogol, Sierant, Tatara, Atanacković, Parzy, Bednarek, Hajduczek, Pieczara, Trojanowski, Posmyk (k)

Miedź Legnica: Bledzewski - Starosta, Paszliński, Woźniczka, Zasada, Gawlik, Nowacki, Hempel (k), Madejski, Grzegorzewski, Szewczuk

Chojniczanka po ostatniej porażce na własnym stadionie z Bytovią pała rządzą zemsty. Taka sytuacja nie ułatwi zapewne legniczanom zadania. Miedź jeśli chce utrzymać kontakt w liderującym GKS-em koniecznie musi zdobyć komplet punktów.