Mecz o mistrzostwo I ligi Miedź Legnica - Kolejarz Stróże

Mateusz Różański
Podopieczni Bogusława Baniaka bezbramkowo zremisowali z Kolejarzem Stróże. Oto jaki przebieg miało to spotkanie:

Miedź Legnica 0:0 Kolejarz Stróże

KONIEC MECZU

90 min - Uderza Alexandre. Za lekko

88 min - Wolny dla gości w środku boiska, dośrodkowanie w pole karne, bez bramki

83 min - Rożny dla Miedzi ... bez efektu w postaci bramki

80 min - Wolny dla Miedzi z 25 metrów. Uderza Madejski .. łapie bramkarz

79 min - Szymański za Lenkiewicza

75 min - Kolejna okazja dla Miedzi, Madejski mija obrońców, wrzuca ... minimalnie za wysoko

72 min - Madejski z rzutu wolnego, szansa dla Miedzi, piłka leci w kierunku grzegorzewskiego ... nie ma bramki. Chwilę wcześniej Łuszkiewicza zastąpił Alexandre

68 min - Wolny dla gości, ale nie przynosi on efektu

65 min - Dobra sytuacja Kasperkiewicza, ale nie uderzył czysto w piłkę

61 min - Nitkiewicz strzela z 12 metrów ... broni Ptak!

58 min - Madejski uderza ... prosto w bramkarza! Mogło być 1:0

55 min - Miedź znów odzyskuje inicjatywę, ale nie potrafi sobie wypracować klarownej sytuacji

50 min - Kowalczyk pędzi z piłką na bramkę Miedzi, ale Wołczek ekspediuje ją za linię końcową. Znakomita interwencja

46 min - Drugą połowę rozpoczynają goście

45 min - KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. JEST 0:0

41 min - Rzut rożny dla gości, wyjaśniają obrońcy Miedzi

34 min - Piotr Madejski mija obrońcę, uderza z lewej nogi, ale broni Zarychta

34 min - Dobra akcja Miedzi, dośrodkowanie Lenkiewicza, ale górą obrońcy Kolejarza

28 min - Łuszkiewicz do Grzegorzewskiego, ale ten uderza minimalnie nad bramką

27 min - Łukasz Bocian otrzymuje drugą żółtą kartkę i schodzi z boiska! Czerwona kartka!

26 min - Kowalczyk urywa się obrońcom, uderza .. broni Ptak. Zmiana w Miedzi, Artur Marciniak za Zbigniewa Zakrzewskiego

24 min - Pietrzak mija dwóch obrońców Miedzi ... broni Ptak

23 min - Akcja Kolejarza lewą stroną boiska ... spalony

19 min - Żółta kartka dla Łukasza Bociana. Akcja gości, ale górą defensywa Miedzi

18 min - Akcja gości, uderzenie, ale broni Ptak!

17 min - Żółta kartka dla Zakrzewskiego, za faul w środku boiska

14 min - Uderza Madejski z kilku metrów! Prosto w bramkarza, dobija Zakrzewski ... obok brami.Nadal 0:0

13 min - Gra wróciła do środka pola, goście mając jednego zawodnika więcej coraz odważniej wchodzą na połowę Miedzi

8 min - CZERWONA KARTA! Adrian Woźniczka fauluje we własnym polu karnym, za co musi opuścić boisko. Uderza Niane .... broni Ptak!!! Nadal 0:0

4 min - Grzegorzewski uderza zza pola karnego .... prosto w bramkarza. Delikatna przewaga Miedzi w pierwszych minutach

1 min - zaczyna Miedź

Zawodnicy już pojawili się na boisku. Nad Legnicą słońce. Kilka stopni ponad zerem. Zapowiada się świetny mecz.

Spotkanie rozpocznie się punktualnie o godzinie 15. W rundzie jesiennej górą był Kolejarz, który zwyciężył 2:1.

Murawa na legnickim stadionie wygląda bardzo źle, niemniej mecz się odbędzie. Zawodników czeka 90 minut walki w błocie.

Składy obu drużyn:

Miedź: Ptak - Zasada, Woźniczka, Tanżyna, Wołczek, Kasperkiewicz, Łuszkiewicz, Madejski, Lenkiewicz, Zakrzewski, Grzegorzewski.

Kolejarz: Zarychta - Pietrzak, Nitkiewicz, Stefanik, Markowski, Bocian, Cichy, Adamek, Kowalczyk, Niane Wolański.