Maciej Stuhr będzie prezentował swoją książkę

Kinga CzernichowskaZaktualizowano 
Tomasz Bolt, Polska Press Grupa
Maciej Stuhr zaprezentuje ostatnio wydaną nakładem Wydawnictwa Znak, książkę pt. „Stuhrmówka, czyli gen wewnętrznej wolności”.

Aktor w wywiadzie rzeka - przepytywany przez dziennikarkę Beatę Nowicką - opowiada o karierze, kulisach pracy i pułapkach popularności. Na 360 stronach nie brakuje szczegółów dot. rodziny i przyjaźni, a wszystko to wzbogacone jest nieznanymi dotąd zdjęciami artysty. Ile Stuhra w Stuhrze? Dowiemy się o tym już w czwartek, 22 października, w „Autorskiej” w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu. Start spotkania o godz. 16.00.

Spotkanie poprowadzi Grzegorz Chojnowski, redaktor Polskiego Radia Wrocław. Po spotkaniu odbędzie się występ Ścibora Szpaka, wrocławskiego stand-upera.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2015.10.26 08:14:24

Nie przypuszczałabym,że rodzina Stuhr ma korzenie żydowskie.

2015.10.26 08:03:07

25.X. skończyło się "pokłosie pogardy" Mr. Maciek :) Czas na miłą refleksję.

2015.10.23 12:32:12

Masz 100% rację. Takich przykładów można dać bardzo wiele.

Jego ojciec, który zrobił w Polsce wielką karierę odwdzięczył się. Znane są nazwiska żydów, których Polacy z narażeniem swego życia uratowali a oni w podzięce w licznych książkach nas oczerniają.

Starzy mądrzy ludzie mawiają: żyd pozostanie zawsze żydem.

2015.10.23 10:59:00

Powinie teraz zagrać w "krótkim filmie o przyzwoitości". To myśmy go naszą piersią wykarmili, naszym uśmiechem, naszym czasem, naszym groszem. A ten jak nam się odwinął w podzięce, za wyssane mleko matki? I jeszcze każe nam dziękować? Książki kupować? No chyba, że ktoś frajer?

2015.10.22 19:46:55

Dasz radę Maciek. Paru tępych frajerów kupi to coś a Ty zarobisz parę groszy. Tak trzymaj. Ale tak już serio. Co do kur.y nędzy oprócz zagrania w paru kiepskich filmidłach zrobił ten człowiek? Oprócz bycia synkiem Stuhra.

2015.10.22 10:38:43

Ty się zajmij Pokłosiem i Cedynią, a ja Afryką i Ukrainą :)

2015.10.21 22:09:24

Tylko po co. Chyba , że napisze to po żydowsku - dla swoich.

2015.10.21 16:17:48

To nie wywiad "rzeka" a wywiad sciek dla zydo-komuny !!

2015.10.21 13:00:41

A, to ten wybitny znawca, wraz ze swoim wybitnym tatusiem, stosunków polsko-żydowsko-katolickich ?