La La Land usłyszymy w Polsce! Wyjątkowy koncert w pięciu polskich miastach La La Land usłyszymy w Polsce! Wyjątkowy koncert w pięciu polskich miastach

La La Land usłyszymy w Polsce! Wyjątkowy koncert w pięciu polskich miastach (© mat. pras.)

"La La Land in Concert" to wielka, światowa trasa koncertowa, która zawita również do Polski. Podczas koncertów w pięciu polskich miastach usłyszymy utwory ze słynnego musicalu grane razem z orkiestrą symfoniczną na żywo. Bilety kosztują 90 złotych.

"La La Land in Concert" to światowa trasa koncertowa, która obejmuje takie kraje jak Stany Zjednoczone, Meksyk, Wielka Brytania, Włochy, Kanada, Niemcy, Turcja oraz Polska. W naszym kraju koncerty odbędą się w pięciu dużych miastach: Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdyni. Bilety dostępne są na stronach Tixer oraz Eventim.

Podczas koncertu usłyszymy oryginalne utwory z musicalu "La La Land", który podbił serca publiczności na całym świecie, zdobył sześć Oscarów (m.in. za najlepszą piosenkę i za najlepszą ścieżkę dźwiękową) i siedem Złotych Globów. - Dzięki zachowaniu unikalnych, nagranych wokali Emmy Stone, Ryana Goslinga i Johna Legenda ze ścieżki dźwiękowej filmu i połączeniu ich z muzykami na żywo, możemy zbudować jedyne w swoim rodzaju doświadczenie koncertowe - powiedział Richard Kraft, dyrektor koncertu. Utwory ze ścieżki dźwiękowej wykonywanej na żywo do projekcji filmu zostaną zagrane przez orkiestrę symfoniczną i zespół jazzowy.

Premiera ogólnoświatowej trasy koncertowej odbyła się 26 i 27 maja. W Polsce koncerty odbędą się:
- w Gdyni 15 listopada o 19:00, bilety od 90 zł
- w Poznaniu 16 listopada o 17:30 i 17 listopada o 20:30, bilety od 90 zł
- w Warszawie 19 listopada o 18:00, bilety od 95 zł
- w Krakowie 20 listopada o 20:00, bilety od 125 zł
- we Wrocławiu 24 listopada o 19:00, bilety od 95 zł.

Zobacz też:Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!