Zgorzelec:
31 października oraz 1 i 2 listopada
Godziny odjazdów linii nr 3
odjazdy z ul. Orzeszkowej w kierunku miasta - godziny: 9.00; 12.00; 15.00 i 18.00
odjazdy z ul. Lubańskiej w kierunku cmentarza - godziny 10.13; 13.13; 16:13 i 19.13
odjazdy z cmentarza w kierunku ul. Orzeszkowej - godziny 10.24; 13.24; 16.24 i 19.24
odjazdy z cmentarza w kierunku ul. Lubańskiej - godziny 9.27; 12.27; 15:27 i 18.27
Pełny rozkład jazd TUTAJ
Linia Miejska nr 3 - SPECJALNE KURSYTUTAJ
Tym, którzy muszą pojechać na cmentarz samochodem, przypominamy:Wszystkich Świętych 2017- organizacja ruchu, parkingi, postoje
W okresie Wszystkich Świętych, na całej długości ul. Boh. II AWP w kierunku centrum obowiązuje zakaz zatrzymywania się.
Przy wejściu głównym na cmentarz, tj. bramie od ul. Boh. II Armii WP, zostanie wyznaczone miejsca przystankowe (nie postojowe) dla taksówek i samochodów przywożących osoby starsze i niepełnosprawne. W miejscu tym, możliwe będzie wysadzenie lub zabranie pasażerów bez możliwości dłuższego postoju.
Przy cmentarzu i w jego okolicy zostaną wyznaczone dodatkowe, oznakowane miejsca parkingowe. Informacji na temat miejsc parkingowych udzielać będzie policja.
Bolesławiec:
MZK Sp. z o. o. w Bolesławcu informuje, że 1 listopada 2017 r. na trasie:
OSIEDLE KWIATOWE - ZABOBRZE – WIDOK – CMENTARZ zostaje uruchomiony autobus linii nr 3 BIS, który będzie kursował od godz. 9:00 do 16:00, co godzinę (wg rozkładu podanego na przystankach).
Godziny odjazdu z Osiedla Kwiatowego: 9:00; 10:00; 11:00; 12:00; 13:00; 14:00; 15:00; 16:00.
Godziny odjazdu spod bramy cmentarza przy ul. Śluzowej: 9:30; 10:30; 11:30; 12:30; 13:30; 14:30; 15:30; 16:30.
W dniu 01.11.2017 r. autobusy linii „0” i „1” będą kursowały w godzinach:
- od 8:30 do 16:00 średnio co 7 minut,
- od 16:00 do 18:00 średnio co 30 minut.
W ww. godzinach wszystkie kursy linii „0” i „1” kończyć i zaczynać się będą przy bramie głównej cmentarza przy ul. Śluzowej.
Na cmentarz przy ul. Śluzowej będzie kursował autobus linii nr „4” (zwiększona liczba kursów) na trasie: Kościuszki – Góralska – Graniczna – Staszica – Sądowa – Ogrodowa – Chrobrego – Żwirki i Wigury – Karola Miarki – Jeleniogórska – Leśna – Cmentarz (wg rozkładu podanego na przystankach).
Lubań:
. 1 listopada odbędą się 4 bezpłatne przejazdy w godzinach: 8.00, 10.00, 13.00, 16.00. Natomiast w
dniach 30, 31 października i 2 listopada 2017 r. przejazdy na cmentarz płatne 50 %.
Pełen rozkład jazdy autobusów dostępny TUTAJ
Bogatynia:
Dodatkowe kursy autobusów miejskich zostaną uruchomione również w Bogatyni. Pełen rozkład dostępny TUTAJ
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?