Joanna Mucha zdziwiona kondycją polskich kolei: "Myślałam, że takich pociągów już nie ma ..."

Była minister sportu wybrała się w podróż z Warszawy do Lublina PKP. Jakież było jej zdziwienie, kiedy zobaczyła pociąg od środka.

Joanna Mucha 9 grudnia wrzuciła na Facebooka zdjęcie wnętrza pociągu z podpisem "W podróży z Warszawy do Lublina. Myślałam, że takich pociągów już nie ma..." Była pani minister bardzo zdziwiła się tym, jakie pociągu jeżdżą po polskich torach.

Internauci nie pozostali jej dłużni, pod zdjęciem pojawiło się już kilkaset komentarzy:

"Bo takich pociągów nie ma. Głodnych też nie. Nikt nie leci na bruk przez chwilówki. Jest super i zajebiście, a naszym jedynym zmartwieniem jest tęcza, felietony Dwurnik, gender i radio Tadzika.

Puśćcie wszędzie Pendolino po półtorej bańki za bilet kosztem IR i TLK, to nie dość, że będzie pięknie to i złamasy z minimalną krajową nie wepchną się do waszych przedziałów. Bieda tak kłuje w oczy co nie?" - napisał jeden z internautów.

"Sorry, takie mamy pociągi. Tak to wygląda bo takie mamy państwo. A państwo jakie mamy każdy widzi. A Pani opcja polityczna sprawuje władzę od kilku ładnych lat i zapewniam , ze jest to tylko wierzchołek góry lodowej, czego wam się jeszcze nie udało zrobić." - czytamy w kolejnym.

"czego oczy nie widza sercu nie zal.... trzeba się przesiąść z limuzyn do transportu publicznego pomarznąć na przystankach żeby się wczuć w żywot człowieka poczciwego" - dodaje inny internauta.

Lucyna Jadowska

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

13.12.2014, 10:53

Piękną ta Mucha jest, ale zachowała się jak przysłowiowa blondynka.

12.12.2014, 23:33

Przestań.Pukanie kretynki to jak walenie konia(jak powiedział jeden z bohaterów Weekendu.

12.12.2014, 17:52

A mnie się podoba. Z łóżka bym nie wypchnął

12.12.2014, 15:18

Myślałem, że takich POlityków już nie ma.

12.12.2014, 14:23

Odleciała ta Mucha,odleciala............!

12.12.2014, 13:44

wymuszony uśmiech oczka smutne, oj ma jakieś zmartwienie ukryte w serduszku

12.12.2014, 11:51

Hmm..Dała głos,że myśli..

12.12.2014, 11:06

Zawsze była tępą dzidą, żałość....

12.12.2014, 11:03

Władza fruwa w obłokach, a naród pływa w szambie.
Polski kapitalizm.
Może za 60 -80 lat ?

12.12.2014, 09:25

Na muchy najlepszy"PRUSAKOLEP"

12.12.2014, 07:06

szkoda że Muchówna nie zatrzymała się na tomaszowskim Dworcu Kolejowym, to byłoby dopiero u niej żdziwko

11.12.2014, 20:20

Tak żyją Polacy proszę pani pod twoimi i twoich kolesi rządami.

11.12.2014, 18:18

Nadałaby sie z bienkowską d UE.Ten sam iloraz inteligencji.

11.12.2014, 18:05

Dobrze, że w ogóle są.

11.12.2014, 17:38

Uroda mądrości nie doda. Paniusia jest tak oderwana od rzeczywistości, że dziwi ją POlska normalność. Może czas wrócić do korzeni?

11.12.2014, 11:06

Śliczna ta pani Mucha.

11.12.2014, 07:31

Niech się wybierze do Zamościa, tutaj rzeczywiście takich pociągów już nie ma. Innych zresztą, też nie...

10.12.2014, 18:00

To jak zwykle wina PiS, co oni zrobili, to jeszcze jest, tego im się do końca zrobić nie udało. Przez siedem lat kolej tak PO rozpieprzyła, że nie wszystkie spółki stać na normalne przejście na dość przecież przyjemne nasze PESY. Tak więc mogłaś paniusiu "ministro" zamienić się z POmarszczonym zagarkowym ch.(ujem), bo Nowe Bóstwo Ojropy, myślało, że od niego nie dosłyszało tego "tran-" i dlatego to on był od kolei właśnie.

10.12.2014, 14:45

niech Pani wezmie 1200 zl wyplaty to tez takimi będzie jezdzic