Jeszcze sztuka czy już przesada? Model XL w odważnej sesji

red

Zdjęcia ubranych w bieliznę modelek pozujących na tle sypialni nie dziwią już nikogo. A co jeśli w takich warunkach postawić przed aparatem dojrzałego mężczyznę rozmiarów XL? Po sesji wykonanej przez pochodzącą z Kanady Masikę May rozgorzała dyskusja na ten temat. Niektórzy są zniesmaczeni, a inni nie widzą w tym nic dziwnego. Jakie jest wasze zdanie?

Po umieszczeniu zdjęć na Facebooku, niektóre z nich zostały na pewien czas usunięte przez właścicieli portalu. Sesja z modelem XL trafiła też na serwis Youtube.com.

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

28.02.2016, 03:02

Zabawne, szczególnie zdj. 11, 12 i 3, fotografka amatorka.

11.02.2016, 06:58

eejjjjj no właśnie jadłem .... dzięki już mi się nie chce

10.02.2016, 02:33

Żadne mecyje... - moi sąsiedzi z bloczku naprzeciwko, co wieczór mnie widzą w bardziej oryginalnych pozach i niekoniecznie w takich niedopranych niewymownych.

08.02.2016, 13:12

hahahah genialne :) dobra kara by była :D

08.02.2016, 13:11

Normalny koleś się nie pręży na sofie, nie wypina pupy i nie leży na biurku. Facet to facet pleć brzydka, broda, wąsy, włosy na klacie i nogach to nie jest piękne i koniec kropka tak jest i tyle i normalny facet się tym nie przejmuje ale tez i nie eksponuje swego ciała w ten sposób co innego kobieta. Jak ktoś tego nie zrozumie to ma zryty dekiel i tyle. obrzydziliście mi cały dzień :/

06.02.2016, 20:23

O co chodz? Przecież to normalny koleś ktorych pełno na ulicach.

06.02.2016, 11:51

............ on musi mieć coś z deklem.

06.02.2016, 10:59

Czy teraz tak reklamują się męskie dziwki?

05.02.2016, 18:58

tzn...? Złodziejom i skorumpowanym z szeregów państwowych każe się brać udział w takich rozbieranych sesjach, czy jak, bo nie bardzo rozumiem, co ma koza do woza ?

05.02.2016, 14:24

Wreszcie zaczyna się robić porządek z korupcją i złodziejstwem w szeregach państwowych. Brawo !