Jerzy Stuhr z córką w krakowskim Empiku

Jerzy Stuhr i jego córka, Marianna Bończa-Stuhr, pojawią się w krakowskim Empiku 20 grudnia.
 Materiały prasowe

Kiedy dzieci Jerzego Stuhra były małe, tato wymyślał im historie o przygodach małego chłopca Kacperka. Historie i wierszyki, na których wychowali się Marianna i Maciej Stuhrowie po latach zostały zebrane w książeczkę „Kto tam zerka na Kacperka?”. Tytułowy bohater to nieco niesforny i rozczochrany chłopiec, który niedawno poszedł do szkoły, a na kartach książki – za sprawą niezwykłej przyjaciółki — rozpoczyna przygodę z najwspanialszymi wierszami dla dzieci.

W sobotę, 20 grudnia, o godz. 12.00 krakowski salon Empik w CH Bonarka zaprasza na przedświąteczne spotkanie z Jerzym Stuhrem i jego córką Marianną Bończa-Stuhr.

Kinga Czernichowska

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

21.12.2014, 21:22

Ciemnota to Ty sama jesteś skoro prostych rzeczy nie rozumiesz.

21.12.2014, 21:21

100% racji.
Właśnie redaktorzy NM pokazali swoją dziennikarską niezależność. Pokazali komu naprawdę służą.
Również empik zacząłem omijać szerokim łukiem. Nie będzie żyd pluł nam w twarz.

19.12.2014, 15:49

To w końcu na jakiej stronie jestem rumia nasze miasto czy krakow nasze miasto. Co mnie obchodzi jakiś aktor i jego obecność w księgarni w Krakowie???? Czy redaktor strony nie ma już o czym pisać??? Chyba że chodzi o promocję Empiku, który promuje Nergala i Czubaszek.

18.12.2014, 15:00

Oj miśka? Warto było się polskiego uczyć? Ty strasznie cierpisz z tego powodu, lub wykonujesz swoje zadanie za michę ryżu.

18.12.2014, 12:04

co za ciemnota tu komentuje? polska ciemnota !!

18.12.2014, 09:20

Od kiedy Empik zaczął promować satanizm i aborcję omijam go szerokim łukiem.

17.12.2014, 12:46

POdpalaja POlskę na chanukie?

17.12.2014, 11:07

pokłosie kłoszenia...

16.12.2014, 23:18

Obywatele specjalnej troski........

16.12.2014, 22:38

A co te glisty tutaj sprowadziło ?

15.12.2014, 13:51

"aktorskie piendolino" psuje nasz wizerunek w świecie kultury.