Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica z siedzibą w Boguszycach wyróżnił działaczy, animatorów kultury.Są to:
Zespoły i kierownicy zespołów: Jarzębina z Sokołowic (kierownik Krystyna Zięba - Witkowska), Jenkowianki z Jenkowic (Grażyna Skiba), Karolinki z Bystrego (Renata Kucharska), Krzeczyniacy z Krzeczyna (Henryka Pelczarska), Pokolenia z Ligoty Małej (Tadeusz Gola), Smolniacy ze Smolnej (Barbara Kowalik), Kapela Smyki (Zygmunt Maleszka), Wianki z Wszechświętego (Jolanta Idziak), Wyszogrodzianie z Wyszogrodu (Leszek Grudzień), Zazula z Poniatowic (Urszula Kowal), Każdy Sobie (Dorota Bartczak),
Zespoły dziecięce i młodzieżowe: Dąbrowianie z Dąbrowy (op. Agnieszka Krzywicka), O.N.I z Ostrowiny – op. Teresa Strzech, CREED z Nowoszyc – op. Marcin Dudek
Gospodarze świetlic, sołtysi, radni, sympatycy wg miejscowości
Boguszyce: Jadwiga Bodo, Tadeusz Kunaj, Lucyna Połeć, Zofia Deka, Helena Mąkosa, Edmund Mąkosa, Mariusz Wójcik, Kazimiera Dunajewski, Wacław Dunajewski,Wojciech i Jolanta Płuciennik, Monika Małobęcka
Boguszyce osiedle: Elżbieta Wichtowska, Maciej Sycianko
Bogusławice:Agnieszka Piech
Brzezinka:Przemysław Mamrot, Bożena Mamrot
Bystre: Marta Barska, Katarzyna Różańska, Tadeusz Jaroszewski
Cieśle:Wioletta Krzysztofik, Stanisław Mamrot
Dąbrowa:Jacek Bartosik, Stanisław Bartosik, Magdalena Bartosik, Edyta Tomczyk, Anna Cybulska, Danuta Szczurek, Iwona Szczurek, Jan Bochnacki, Agnieszka Krzywicka
Gręboszyce: Zdzisław Chrzanowski
Jenkowice:Jerzy Kuczmański, Szczepan Pietras, Grażyna Skiba
Krzeczyn: Danuta Lasecka, Edyta Idziak, Grzegorz Klat
Ligota Wielka:Paulina Żylińska, Danuta i Marian Kuriata, Mirosława i Mirosław Lipiec, Genowefa Barańska, Justyna Batog
Ligota Mała:Joanna Sujecka, Grzegorz Szymański, Tadeusz Gola, Ryszard i Barbara Humińscy, OSP Ligota MałaTeresa Rybka, Sylwester Krawczyk, Wanda Gałyk
Ligota Polska/Poniatowice: Elżbieta Kotwa, Jan Makulski, Jacenty Kawecki
Nieciszów: Małgorzata Andreasik, Łucja Andreasik, Tadeusz Andreasik
Nowoszyce: Stanisław Toporowski, Monika Makulska, Hamarowski Andrzej
Ostrowina:Czesław Kaczmarek, Teresa Strzech, Dominik Kulczak
Piszkawa: Janina Bednarska, Regina Bembnowicz, Agnieszka Szulc – Gontarek, Jadwiga Wojcieszak, Jolanta Wolska, Martyna Wielosik, Teresa Przytuła
Smardzów: Sylwia Dyduła, Henryka i Tadeusz Cieślak, Małgorzata Święch
Smolna: Mieczysława Słotnicka, Marian Słotnicki, Aleksandra Słotnicka, Marzena i Krzysztof Kuśmierek – „Gama – system”, Krystyna Zgoba – „Danek”, Sławomir Terlecki „Agro-Efekt”, Arkadiusz Muskała, Robert Kopeć
Sokołowice: Dorota Susidko, Aleksandra Sieruga, Jerzy Polak, OSP Sokołowice
Świerzna: Iwona Gugulska, Iwona Żurawska, Roman Strug, Alina Zięcik, Dominik Nikody, Łukasz Sosiński, Elżbieta Nikody, Anna Zięba, Lilia i Czesław Husak
Wszechświęte: Waldemar Uba, OSP Wszechświęte
Wyszogród: Anna Wysocka, Jadwiga Czajkowska, Leszek Grudzień, Sławomir Zadka, Zbigniew Przysiwek, Grażyna Głód
Zarzysko: Andrzej i Urszula Szymańscy
Zimnica:Ryszard Hungier
Strefa Biznesu: Rolnicy zapowiadają kolejne protesty, w nowej formie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?