(© Karolina Misztal)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dobry fachowiec potrzebny jest w każdej dziedzinie. Obecnie szukamy elektryka, którego bez wahania można polecać innym. Znasz takiego? Zgłoś go do udziału w plebiscycie Top Fachowiec - Elektryk.

Dobry elektryk zaplanuje, podłączy, przeprowadzi odbiór sieci. Tylko gdzie go znaleźć? Skąd wiemy, że dany elektryk jest profesjonalistą? Może ma wygórowane ceny, a może raz robi dobrze, a raz mu się nie chce?

Gazeta Wrocławska szuka z Państwem najbardziej skutecznego specjalisty. Takiego, na którego możecie liczyć zawsze, którego spokojnie polecicie sąsiadom.

Pierwsi kadydaci do tytułu Top Fachowiec - Elektryk zostali już zgłoszeni. Nowe kadydatury z całego Dolnego Śląska wciąż są przyjmowane. Zgłoś dobrego elektryka do głosowania.

Zgłoszonych kandydatów oraz regulamin poznasz na stronie plebiscytu TOP FACHOWIEC - ELEKTRYKWytwarzać prąd z sera? Francuzi twierdzą, że jest to możliwe


Źródło: RUPTLY/x-news

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!