Dulux otwiera sezon kampanią promującą narzędzia ułatwiające konsumentowi wybór właściwego koloru. Teraz na żywo zobaczysz kolor na swojej ścianie dzięki aplikacji Dulux Visualizer oraz wybierzesz właściwy odcień koloru dzięki testerom farb Dulux.

Najnowsza kampania marki Dulux prezentuje dwa narzędzia, po które warto sięgnąć, wybierając kolor ścian.
Dulux Visualizer to aplikacja na urządzenia mobilne, która w czasie rzeczywistym pokazuje kolor na ścianie. Wystarczy jedno dotknięcie ekranu, aby zmienić kolor ścian i zobaczyć finalny efekt na żywo, zanim pomalujesz. Aplikacja umożliwia również łączenie kolorów, dobór koloru ze zdjęć np. do mebli lub otaczających nas inspiracji, zapisywanie swoich metamorfoz i dzielenie się nimi na portalach społecznościowych.

Ponieważ odbiór koloru w pomieszczeniu jest w ogromnej mierze związany z rodzajem oświetlenia, przetestowanie danego produktu przed malowaniem całej ściany daje pewność , że znajdziemy odcień którego szukamy. Kupno testerów farb Dulux to gwarancja satysfakcji z wyboru koloru. Teraz testery z pędzelkiem dostępne są na dulux.pl w 153 odcieniach kolorów gotowych.

- Wybór odpowiedniego koloru do wnętrza to trudne zadanie. A połączenie kilku? Prawdziwa sztuka! – podkreśla Paweł Sobalak, Senior Brand Manager marki Dulux. - Każdy z nich niesie w sobie inny ładunek emocjonalny, wyzwala w nas inne odczucia, dodatkowo – wpływa na odbiór wnętrza oraz inaczej reaguje w towarzystwie światła o danej specyfice. Zamiast podejmować pochopne decyzje, chcemy by konsument zabrał kolor do domu i sprawdził go we własnym wnętrzu - dodaje.Aplikacja Dulux Visualiser dostępna jest na telefony i tablety z systemami iOS oraz Android:
AppStore - https://itunes.apple.com/pl/app/dulux-visualizer-pl/id505465042?l=pl&mt=8
GooglePlay -  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.akzonobel.letscolourDulux_PolandPL&hl=pl

Testery kolorów Dulux z pędzelkiem dostępne są w 153 odcieniach. W zależności od przeznaczenia sprawdź uniwersalne, lateksowe farby z rodziny Kolorów Świata (aż 81 kolorów), hydrofobowe i plamoodporne Dulux EasyCare (48 odcienie do wyboru) lub stworzone z myślą o kuchni i łazience Dulux EasyCare Kuchnia i Łazienka (24 kolory).

Testery Dulux mają pędzelek wbudowany w zakrętkę, dzięki czemu otrzymujesz kompletny zestaw, gotowy do użycia. Wystarczy energicznie wstrząsnąć opakowaniem, usunąć zabezpieczenie nakrętki, odkręcić tester i rozpocząć malowaniem prosto z opakowania. Teraz testery Dulux dostępne są na dulux.pl/sklep

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!