Jutro o godz. 9 w Parku Handlowym Młyn przy ul. Krzywoustego zostanie otwarty już drugi sklep odzieżowy TK Maxx we Wrocławiu. Pierwszy otwarty został rok temu w centrum handlowym Renoma.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Na klientów przed wejściem do sklepu czekać będzie czerwona sofa. Wszyscy, którzy zrobią zakupy w nowo otwartym TK Maxx mogą będą mogli na niej usiąść i zrobić sobie zdjęcie, które potem ocenią styliści. Sześć najfajniejszych znajdzie się na Facebooku. Fani z całego kraju wybiorą trzy osoby, które ich zdaniem, są najbardziej entuzjastyczne. Zwycięzcy otrzymają w nagrodę karty upominkowe o wartości 1 500, 700 lub 500 zł. To jednak nie koniec atrakcji. Na klientów, ukryte pod modnymi ubraniami będą czekać specjalne wieszaki - jeden czerwony, trzy złote i dwadzieścia pięć srebrnych. Znalazca czerwonego wieszaka otrzyma w nagrodę kartę upominkową na zakupy w TK Maxx o wartości 500 zł, z kolei szczęśliwcy ze srebrnym wieszakiem - 200 zł, a z srebrnym - 50 zł.

W sklepie można znaleźć nie tylko modę dla kobiet, mężczyzn i dzieci, ale także szeroki wybór akcesoriów, obuwia oraz rzeczy do domu w cenach zawsze do 60 procent taniej.

Ubrania pochodzą z nowych kolekcji topowych projektantów, w które ubierają się gwiazdy. Oryginalne spodnie będzie można kupić za 300-500 zł, buty- 200-1000zł, koszulkę- 100 zł.
Będzie również drugi dział z markowymi ubraniami znanymi za granicą, ale nie w Polsce. Tu ubrania będzie można kupić taniej. Sukienkę nawet za 30 złotych, buty i spodnie za ok. 100 zł, koszulkę za 30 zł.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!