Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Dolny Śląsk. Możesz kupić pałac i poczuć się jak książę. Zobacz zdjęcia!

JEW
Działki:
3/35 AM-7, 29/4, 29/7, 29/9, 29/17 AM-5

Położenie:
Województwo: dolnośląskie
Powiat: wrocławski
Gmina: Wrocław

Najbliższe miasto:
Wrocław – 12 km (do centrum)

Powierzchnia łączna:
4,5938 ha

Przeznaczenie:
Przeznaczenie działek na teren rekreacyjno-sportowy z usługami hotelarskimi, gastronomicznymi i związanymi z turystyką.

Opis:
Oferowana nieruchomość znajduje się na północno-zachodnich obrzeżach miasta Wrocławia, w okolicy ul. Pęgowskiej, w obrębie Świniary, na granicy miasta Wrocławia z gminą Wisznia Mała, którą od Świniar dzieli malownicza dolina rzeki Widawy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się sielska zabudowa Świniar oraz tereny przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną. Doskonały dojazd zapewnia Trasa Obornicka. Pałac Świniary powstał w 1845 r. dla rodziny Stolbergów, w miejscu dawnego zamku. Projektantem był radca budowlany Fleischinger, który nadał założeniu cechy charakterystyczne dla neogotyku angielskiego. Jeszcze na początku XX wieku w pałacu mieściło się sanatorium miejskie i popularne miejsce rekreacyjne ówczesnych mieszkańców miasta Wrocławia.
Działki: 3/35 AM-7, 29/4, 29/7, 29/9, 29/17 AM-5 Położenie: Województwo: dolnośląskie Powiat: wrocławski Gmina: Wrocław Najbliższe miasto: Wrocław – 12 km (do centrum) Powierzchnia łączna: 4,5938 ha Przeznaczenie: Przeznaczenie działek na teren rekreacyjno-sportowy z usługami hotelarskimi, gastronomicznymi i związanymi z turystyką. Opis: Oferowana nieruchomość znajduje się na północno-zachodnich obrzeżach miasta Wrocławia, w okolicy ul. Pęgowskiej, w obrębie Świniary, na granicy miasta Wrocławia z gminą Wisznia Mała, którą od Świniar dzieli malownicza dolina rzeki Widawy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się sielska zabudowa Świniar oraz tereny przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną. Doskonały dojazd zapewnia Trasa Obornicka. Pałac Świniary powstał w 1845 r. dla rodziny Stolbergów, w miejscu dawnego zamku. Projektantem był radca budowlany Fleischinger, który nadał założeniu cechy charakterystyczne dla neogotyku angielskiego. Jeszcze na początku XX wieku w pałacu mieściło się sanatorium miejskie i popularne miejsce rekreacyjne ówczesnych mieszkańców miasta Wrocławia.
Ceny wcale nie są odstraszające - za ostatnie pałace wystawione w przetargach przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa trzeba było zapłacić kwotę w okolicach 400 - 500 tys. złotych. By uzyskać bardziej szczegółowe informacje o danym obiekcie, należy zadzwonić do ośrodka na numer telefonu: 71 35 63 919.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

9 ulubionych miejsc kleszczy w ciele

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dolnoslaskie.naszemiasto.pl Nasze Miasto