Darmowe wzory CV do pobrania

RedakcjaZaktualizowano 
123RF
Szukasz wzoru CV, który zainteresuje pracodawców? Pobierz wzory, które przygotował specjalnie dla Ciebie zespół praca.gratka.pl.

Przygotowaliśmy pięć różnych szablonów życiorysów. Sprawdź, który ze wzorów najlepiej pasuje do Twojego profilu zawodowego. Stwórz z nami swoje wzorowe CV .

Jak napisać CV ------>>>> kliknij, aby sprawdzić wzory i przykłady

CV CHRONOLOGICZNE:

CV chronologiczne jest jednym z najczęściej wybieranych wzorów. Jego uniwersalność i przejrzystość sprawia, że łatwo można ustrzec się błędów. Dobrze napisane CV chronologiczne to idealne rozwiązanie dla osób, które mają stabilną historię zatrudnienia. CV jest podzielone na tradycyjne sekcje: dane personalne, doświadczenie, wykształcenie, osiągnięcia, dodatkowe kwalifikacje, umiejętności, zainteresowania. Pamiętajmy o tym, że każde z doświadczeń zawodowych powinno zawierać dokładne lata pracy, nazwę firmy i opis stanowiska.

1. CV KLASYCZNE

2. CV TRADYCYJNE

3. CV KREATYWNE

Wybierz CV chronologiczne jeżeli:

- zależy Ci na uniwersalnym i powszechnym wzorze
- masz określoną i spójną ścieżkę kariery zawodowej
- chcesz podkreślić doświadczenie zawodowe
- chcesz ustrzec się błędów
- zależy Ci na przejrzystym i klarownym CV
- nie masz przerw w zatrudnieniu.

CV FUNKCJONALNE:

CV funkcjonalne jest doskonałe dla osób, które nie chcą się chwalić przerwami w nauce czy pracy. W takim CV nie podajemy dokładnych dat zatrudnienia, ale przede wszystkim skupiamy się na umiejętnościach. Dobrym krokiem jest sformułowanie na początku celu zawodowego. Następnie skupiamy się na umiejętnościach, które powinny być główną, najbardziej rozwiniętą sekcją.

1. CV FUNKCJONALNE

2. CV FUNKCJONALNE

Wybierz CV funkcjonalne jeżeli:

- pracowałeś w różnorodnych branżach na różnych stanowiskach
- masz długie przerwy w zatrudnieniu
- nie posiadasz dużego doświadczenia zawodowego
- nie posiadasz doświadczenia, ale nabyłeś pewne umiejętności i kwalifikacje
- chcesz zmienić branżę.

Rożnica między CV chronologicznym a funkcjonalnym polega na rozbudowanej sekcji „Umiejętności” w tym drugim życiorysie. CV funkcjonalne ma eksponować kompetencje i umiejętności, zaś ograniczać takie sekcje jak doświadczenie, wykształcenie czy umiejętności dodatkowe.

Bez względu na wybrany rodzaj pamiętaj, aby wzór CV był przygotowany pod konkretną ofertę pracy.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2018.10.12 20:47:41

Bardzo fajnie skorzystać z kilku darmowych stron! Ja osobiście polecam SzybkieCV - chyba najlepszy portal tego typu :)

2018.10.07 14:39:14

a ja mysle ze wszystkie komentarze od szybkiecv ja tutaj wykupione :D

2018.09.28 22:35:49

Przydatne szablony, do tego darmowe i dostępne bez konieczności rejestrowania się i podawania swoich danych! Minusem jest to, że kiedy ma się więcej pozycji w rubryce "Doświadczenie" czy innych, to trzeba się trochę napracować, żeby to ręcznie dodać (a przynajmniej ja tak zrobiłam, może jest szybszy i łatwiejszy sposób, nie wiem :P), ale nie jest to coś strasznie trudnego i ostateczny efekt może być naprawdę fajny. Dziękuję i polecam! :)

2018.09.24 12:27:28

fajne szablony i oryginalne są w kreatorze Szybkie CV, z którego ja korzystałem

2018.07.29 08:22:05

Polecam, ładne wzory do sciągniecia na komputer natychmiastowo

2018.07.09 14:35:15

nie wierzcie tym oszustom, ta polecana przez nich str jest platna

2018.06.08 17:29:01

Ciekawe szablony. :)

2018.03.29 20:00:36

Niestety nie posiadam programu Word. Skorzystałam z jcv.pl z darmowego kreatora.

2018.03.25 20:34:44

Super program, który ułatwia życie. Szybkiecv pomaga z szablonem, kolorami, układem strony. Warto przetestować :)

2018.03.23 19:18:44

Też używam szybkiecv już od jakiegoś czasu i zawsze byłam zadowolona. Dla ludzi, którzy dopiero raczkują w temacie pracy to nie lada ratunek.

2018.03.18 20:05:03

Tak jak tu ludzi piszą ja też używam szybkiecv i to jest naprawdę spoko opcja. 5 minut i mam CV :)

2018.03.14 19:26:17

Ja też używam szybkiecv i myslę , że jest to najłatwiejszy i najszybszy sposób, żeby ogarnąć temat CV. Ja miałam dzień , żeby coś napisać i ten program mnie uratował :)

2018.03.14 09:39:48

Dzięki Anna za polecenie kreatora jcv.pl

2018.03.08 17:30:22

Ja używam już od dawna stronki szybkiecv. Super bardzo mocno polecam. Takie piękne szablony, dotego możecie je tam archiwizować. Ja dostałam prace i myślę, że to właśnie przez tak dobrze napisane CV!!

2018.02.03 21:01:11

przez 20 lat nigdy nikomu nie wyslalem cv, A przyjmujac ludzi do pracy nigdy zadnego nie przeczytalem. Liczy sie rozmowa z ludzmi i sprawdzenie ich czy sie do czegos na daja. W cv kazdy moze napisać co chce i pracy mu to na pewno nie da.

2018.01.21 16:57:16

Ja wolalam zrobic cv na szybkiecv bo przynajmnej wychodzi oryginalnie ;p Cv nie powinno być robione na 'odwal sie'

2017.12.20 10:51:03

Czy ja wiem, czy takie pobieranie szablonow to dobry pomysl? Kazdy ma teraz takie samo cv. Moim zdaniem lepiej juz troszke zainwestowac i wykupic sobie szablony na szybkiecv. CV będzie się na pewno wyróżniało

2017.06.03 20:58:15

Może kreator:

http://ekasa.com.pl/kreator-cv.php

2017.06.03 00:16:38

Polecam jcv.pl świetny prosty i darmowy kreator

2017.05.19 13:24:22

12424121214214214

2017.04.04 20:15:52

Polecam jcv.pl świetny prosty i darmowy kreator

2017.04.04 13:55:27

POLECAM TA POMOC ALE PRACODAWCY WYMAGAJĄ PAPIEROWYCH CV JAKO DOKUMENT PRZEZ TO WIELE DOMÓW OBRYWA WYDATKAMI NA TEGO CO NAPISALI A POTEM TO DRUKOWANIE GDZIEŚ ZNIKA I MA TO NAZWE

2017.03.30 14:26:08

ok

2017.02.09 22:17:04

Polecam jcv.pl świetny prosty i darmowy kreator

2017.02.06 16:45:54

Jakieś pierdoły. Szczególnie ukrywanie tego o czym wszyscy wiemy, ze chodzi nam o pieniadze.