W sobotę, 3 grudnia 2011r. w Boguszowie-Gorcach odbyła się uroczystość otwarcia nowo wybudowanej Sali Królestwa Świadków Jehowy, położonej przy ul. Krakowskiej 5a. Nowoczesny obiekt pięknie wpisuje się w górski krajobraz Boguszowa i jest wyjątkową ozdobą dzielnicy Osiedle Krakowskie. Sala powstała na miejscu dawnego poniemieckiego śmietniska. Została wybudowana przez członków dwóch miejscowych zborów - Boguszowa Gorc i wałbrzyskiego Sobięcina - oraz fachowców i pomocników z terenu województwa dolnośląskiego. Wszyscy pracowali ochotniczo, na zasadzie wolontariatu. Więcej na ten temat w najbliższej Panoramie Wałbrzyskiej.

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Darek (gość)

Bardzo podoba mi się wystrój sali. Prosty i elegancki z kilkoma ładnymi szczegółami: ozdobne rolety, ładnie zrobione hasło, zazdroszczę wam zegara. Stonowane kolory. Klasyka, która będzie elegancka na lata. Ps. Jakiej produkcji są meble?

Irena G. (gość)

Kochani bracia i siostry, niech to nowe i przepiękne miejsce wielbienia naszego Boga Jehowy, dobrze Wam służy, i żebyście mogli z niego czerpać wiele radości;-))
Serdeczne i ciepłe pozdrowienia przesyła całemu zborowi Boguszów-Gorce, Wasza duchowa siostra ze zboru Bytom-Stroszek.

tej (gość)

Miejscowe społeczeństwo ma wyśmienitą sposobność skorzystania z najlepszego z możliwych sposobów poznawania Biblii. Wasz trud i poświęcenie czasu i środków już przynosi dobre owoce. Powodzenia!!!!

bb (gość)

Akurat proboszcz nie miał w tej kwestii nic do powiedzenia. Pozwolenie na budowę daje m.in starostwo powiatowe

papa (gość)

Nawet nie wiedzialem ze takie lalunie tam uczesczaja a co do budowy to fajne ze tak dlugo budowali bo przynajmiej po domach nie chodzili a swoja droga to ciekawe kiedy taka blondyna przyjdzie mnie namawiac by do niej wstapil hi hi hi?