Bielawianka powalczyła z wiceliderem

PG
Siatkarze z Bielawy przegrali w Miliczu 2:3

Siatkarze II-ligowej Bielawianki Bester Bielawa w ostatniej kolejce przegrali na wyjeździe 2:3 z KS-em Milicz.
Minimalna porażka jest jednak dla siatkarzy z Bielawy niezłym wynikiem. Walczą o utrzymanie, a Milicz to wicelider tabeli i jeden z głównych kandydatów do awansu. Bielawianka wygrała jednak niespodziewanie dwa pierwsze sety 25:23 i 25:22. W następnej partii gospodarze uratowali się przed porażką „do zera” i wygrali 25:22. W czwartym secie rozbili już gości 25:13. A w tie-breaku zwyciężyli 15:10.
Teraz przed siatkarzami z Bielawy derbowy pojedynek z Victorią PWSZ Wałbrzych. Odbędzie się on 9 marca w Wałbrzychu.