Barbie ze swoimi siostrami - Skipper, Stacie oraz Chelsea - wyrusza w kolejną pełną niesamowitych przygód podróż, tym razem na tropikalną wyspę. W trakcie pobytu siostry poznają magiczną syrenę Islę i trafiają na pięknego delfina szlachetnego. Gdy okazuje się, że jego życie jest zagrożone przyjaciele muszą zacząć działać. Czy uda im się zjednoczyć siły i uratować delfina? Sprawdźcie w kinach.

Barbie
Barbie to sympatyczna nastolatka, która uwielbia dobrą zabawę i postępuje zgodnie z wyznawanym przez siebie systemem wartości. Jest silna, pewna siebie i życzliwa. Ma świetne poczucie humoru i duży dystans do siebie. Cały czas się uczy i wie, że jest w stanie osiągnąć wszystko, co tylko sobie postanowi. Kiedy spotyka Islę, syrenę w potrzebie, spieszy z pomocą swojej nowej przyjaciółce... co sprawia, że obie przeżywają magiczną przygodę.

Isla
Isla jest syreną, ale spotyka Barbie i jej siostry w swojej ludzkiej postaci. Jest mądra, odważna i inteligentna. Dzięki swojemu entuzjastycznemu nastawieniu do życia szybko zjednuje sobie przyjaciół. Obie dziewczyny szybko się zaprzyjaźniają. Mimo dzielących je różnic odkrywają, że mają ze sobą więcej wspólnego, niż myślały. Szybko zdają sobie sprawę z tego, że razem są nie do powstrzymania.Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!