Dokładnie 2 kwietnia 2005 roku o godzinie 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Zobaczcie jak Dolnoślązacy żegnali papieża - Polaka.Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Kasztan (gość) (marta)

Droga Martusiu nie podniecaj się nawet nie potrafisz poprawnie napisać nazwiska - pisze się WOJTYŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wałbrzych (gość)

Dziś jest Msza Kanonizacyjna za Jana Pawła II w Wałbrzychu miała odbyć się na stadionie na Białym Kamieniu a odbędzie się w Sanktuarium na Podzamczy przy ulicy Jana Pawła II o godzinie 17:00

Wałbrzych co roku odprawiają msze.

zaden tam santo (gość)

I kto teraz o tym pamięta??
Nie ma nawet mszy specjalnych z tej okazji. Cisza.
Historia weryfikuje tę 'wielkość' Wojtyły do karłowatych rozmiarów.
Mnie się nigdy nie podobał bo działał pod publiczkę i łasił się do motłochu, tłumu - a nie działał, przez to dał przyzwolenie pedofilom i złodziejom do działania.

marta (gość)

JAN PAWEŁ II WIELKI CZŁOWIEK , WIELKI POLAK , WIELKA OSOBOWOŚĆ , żaden inny wybrany Papież nie będzie tak mocno akceptowany przez cały świat jak nasz KAROL WOJDYŁA .